Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleménytek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek erről a videóról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. máj. 12. 17:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen igaza van
2021. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Korlátolt buta.
2021. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%
Azért “buta” mert nem engedi befolyásolni a gondolatait? Igaza van. Ha nem tetszik nem kell nézni és rajta gyülőlködni.
2021. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

1. nem néztem, nem is ismertem. A kérdésre akartam válaszolni, ezért néztem meg.

2. Nem azért (bár az sem vall túl nagy intellektusra). Azért mert tipikus előítéletes vidéki buta ember, akinek vsz. az a férfi, aki jómunkásember, nappal tán dolgozik, este focimeccs a tv-ben, otthon vagy a helyi kiskocsmában 4-5 üveg sörrel, asszonyt megrakni heti x-szer. Oszt' ennyi. Az a jó nő, aki megcsinálja a vacsit, neveli a pulyát, meg szétteszi a lábát.

És az a bu*i, aki férfiként tűsarkúban, kirúzsozva, parókával kelleti magát az éccakában...

Hát grat.

2021. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

"Ha nem tetszik nem kell nézni és rajta gyülőlködni."


Az nem gyűlölködés, hogy valakiről az a véleménye egy másik embernek a megnyilvánulás alapján, hogy buta.


Ez a fickó a videóban elmondta a véleményét valamiről és valakikről, aki pedig őt korlátolt butának nevezte, az ugyanígy elmondta a véleményét róla. Ennyi történt.

2021. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Engem igazából az zavar ebben a videóban, hogy ő azt hiszi, hogy ez nevelés kérdése. És úgy látszik ezt komolyan is gondolja.
2021. máj. 12. 18:18
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

De miért kell összemosni a homiságot és a traviságot? A transzexualitás egy indentitás zavar. Az identitás 4 éves korig alakul ki. Tehát, hogy eltudom magamról dönteni, hogy fiú vagyok, vagy lány. A homoszexualitás az pedig egy orientációs zavar, ha hívhatjuk így. A szexuális orientáció az 9-10 éves korig alakul ki. Utána nincs tovább változásra lehetőség. Homoszexuális nem fog magassarkúban járkálni, csak mondom.


Egy szülőnek nem az a dolga, hogy a képmására faragja a gyerekét. A gyerek az nem tulajdon, nem telefon, hanem egy önálló, egyedi jellemű személyiség. Tehát ne a szülő mondja meg neki, hogy mi akarjon lenni felnőtt korára és hogy mikor legyen gyereke. Ezek a szülők "elmebetegek". Önzőek, tele kisebbségi komplexusokkal, amelyeket a gyereken akarnak kiélni. A gyerek az egy nagy felelősség. Felelősséget csak felnőtt ember tud vállalni. Az, aki pl gyáva ahhoz, hogy felmondjon a munkahelyén, mert nem érzi jól magát, vagy fél kilépni egy rossz párkapcsolatból, az nem képes felelősséget vállalni. Tehát egy felnőtt testben élő gyerek. Gyerek gyereket nem tud nevelni.


Ezeket a dolgokat azért nem tudja valaki elfogadni, mert bennük van a társadalmi megfelelési kényszer. "Mit fog szólni a család?" "Mit fog mondani a szomszéd?" Az, aki ilyeneket mondd, az egy gyerek. Aki nem képes egyszerűen felelősséget vállalni magáért, az gyereket se vállaljon, mert az a szerencsétlen gyerek is egy lelki nyomorult lesz.


Az látom, hogy a magyar társadalomban még mindig elvan fogadva a gyilkosok, tolvajok életvitele. Tehát ha megkérdeznének egy családot, hogyha pl a fia eközül a 3 dolog közül biztos valamelyik lenne, akkor melyiket "akarná"? Gyilkos,Tolvaj,B*zi. Én biztos csináltatnék ilyen társadalami teszteteket. Végre akkor az "átlag" ember is látná, hogy a magyar társadalom egy mentális betegek gócpontja.

2021. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
7: remélem, ezt a kérdés alanya is olvassa :)
2021. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet valakinek véleménye, nem azzal van a gond, de ha nem ért hozzá, akkor tartsa meg magának az okoskodásait. Itt a probléma azzal kezdődik, hogy olyan emberek okoskodnak, akiknek halvány lila fingjuk nincs az agyhoz, meg a jellemfejlődéshez, pszichológiához és egyáltalán a biológiához. Nekem pl van. Napokat tudnék előadást tartani a jellemekről, arról, hogy a szülők hogyan teszik tönkre a gyerekük jellemfejlődését(nem homiságról beszélek, hanem pl a szorongó, "életképtelen", mamahotelben élő, depressziós, stb.) Az aki például mamahotelben nő fel férfiként, az egy olyan nőt fog magának választani, aki a pótanyja. Egy dominás nő, ahol a gyerek lesz a férfi, az anya pedig a nő. Vagy aki pl szorongó, az egyben szinte biztos, hogy társfüggő is. Mert a párjától "várja el" azokat a hiányosságokat, amit ő maga nem tud. Gyerekek. Mindegy, igazából lényegtelen az egész. Alapjáraton le kell fosni az emberek véleményét. Olyan emberek véleményére kell adni ilyen témákban, mint pszichológus és pszichiáter. Nem pedig egy (bocsánt a kifejezésért) földvűves parasztnak, akinek semmi fogalma nincs magáról az emberről.
2021. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

bántja az egótokat mi? xd

jól megmondta a frankót, egyet tudok érteni vele, minden apa, akkor a legbüszkébb a fiára, ha látja, hogy csajozik vagy akár családot alapít és viszi tovább a nevet és a géneket, ez az élet értelme, és nem a Pesti majmolás

2021. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!