Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan ismerősötök, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ismerősötök, aki pár éve még szívdöglesztő srác volt, de néhány év alatt megcsúnyult vagy elhízott?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Az első igazán nagy fiú crushom háromnégy éve nagyon szexi és helyes volt, de most lesz 21 és már úgy néz ki mint egy elhízott alkoholista
2021. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Van egy-két ismerősöm, akik nagyon elhanyagolták magukat külsőleg, pedig szerintem nagyon jól néztek ki előtte (elhízás, alkolizálás, stb). Egyébként ez még akkor figyelhető meg nagyon, amikor az ember gyereket vállal. Teljesen elhanyagolják utána magukat, mert minden idejüket a gyerekre fordítják. Legalábbis ezt mondják magukról. Utána pedig természetesen minden problémánál a gyerekre hivatkoznak. Elhíztam, mert terhes voltam, gyerek miatt nincs időm edzeni, mentálisan kikészít a gyerek és az asszony, ezért alkoholizálok, stb stb...

Számomra fontos egy bizonyos szintű igényesség és kitartás is. Kitartást arra is értem, hogyha pl rá akar valaki beszélni egy olyan dologra, amit nem akarsz, akkor állj ki a saját igazad mellett. Én mindig ilyen voltam. Pl ezért nem szoktam rá a dohányzásra sem. Pedig rengeteg alkalmam lett volna rá. Kipróbáltam, de nem tetszett. Ellenben jó pár ismerősömmel, akik mondjuk még 3,4 éve elítélték a dohányzást. Most viszont napi 1 dobozt elszívnak. És azt is tudom, hogy a legtöbben csak azért szoknak rá, mert nem akarnak kívülállóak lenni egy társaságban.(kakukktojás) Az alkoholizálás is ilyen. Engem ez pl sosem érdekelt. Ha én nem akarok valamit, akkor nem tudnak rávenni. Mindenki olyanná válik, mint amilyen a környezete(sajnos ebben az országban inkább negatív irányba történik a változás).

Ezért nekem pont az imponál, ha valaki nem a többséget követi állandóan, hanem van egy saját kialakított életvitele, amit helyesnek vél és nem enged a "csábításnak". Az ilyen emberek nagyon erősek mentálisan. És az számomra többet ér bármitől.

2021. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Jómagam 49 éves vagyok. Mindig kissé túlsúlyos voltam, amolyan mackós alkat. Mindez mellett sokat sportoltam és sokszor végeztem fizikai munkákat is, plusz kertészkedek, ami szintén hasznos mozgás. Tehát nem vagyok Adonisz alkat. Igényes, ápolt, kulturáltan öltözött viszont igen. Soha nem okozott problémát számomra a partnerkeresés, de a megtartásuk sem! Környezetemben és régi ismerőseim között sok korombéli nagyon elhanyagolja magát. Alkattól függetlenül egyik, másik nagyon leadta az elmúlt években. Nemrég találkoztam rég nem látott ismerősökkel, akik idült alkoholista kinézetűek lettek. Nagyon megdöbbentem, ők pedig az én fiatalos állapotomon lepődtek meg.

Az is tény, aki régen sportos, vékony, átlagos alkat volt és meghízott rosszabb megítélés alá kerülnek, mint azok, akik mindig is molettek voltak. Ismerőseim, barátaim rólam nincsenek pl. rossz véleménnyel, sőt, időnként megkapom, milyen jól nézek ki. ;-)

2021. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Hát van sok olyan akit 16-18 között nagyon vittem volna mert jó kis szexi srác volt. Aztán 22-23 éves korukra mind gáz lett.:(
2021. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, én az exeimet látom így. Vékony, klassz srácok, amikor megismerem őket, majd amikor leléptek mással, ott sem volt jó, és banagukban, vagy más ok miatt, felszedtwk sok kilót, megöregedtek és hm, szóval csúnyák is lettek....

Nem mondom, hogy én nem változom. Azok mondják, akik evek óta nem láttak, hogy nem sokat. :)

2021. máj. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem az elhízás nem zavarna.
2021. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!