Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kaptak mar rajta titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptak mar rajta titeket hokizni vagy mikor massal szexeltetek? Ha igen, nyilvanos helyen csinaltatok, vagy ratok nyitottakvalahol? Milyen erzes volt? Izgat titeket az ilyesmi veszelyhelyzet? Fiuk valaszat varom, kort irjatok. En 23.

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Volt nyilvános helyen már hogy elsétált mellettünk egy idősebb hölgy
2021. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mit csinaltatok epp?
2021. máj. 31. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Imádom, ha rajtakapnak fiúk, férfiak! Sokszor rendeztem úgy, hogy "véletlenül" kapjanak rajta. Engem nagyon felizgat a dolog, és olyankor hatalmasat szoktam élvezni.
2021. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

15 évesen otthon vertem a szobámban, de nem vettem észre, hogy a függöny el van húzva. Az egész műsort végignézte a szemben lévő irodaházból, egy 40 körüli hölgy.

Égőnek éreztem, de egyben izgatónak is a helyzetet.

2021. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez brutal jo! :) tetszett neki szerintem...
2021. máj. 31. 14:53
 6/9 A kérdező kommentje:
3/5-os, na, ossz meg egy sztorit velunk! en tegnap ejjel csinaltam parkban. jo hangosan sohajtoztam, csak letoltam a nacim es toltam a recskat padon ulve cigivel kezemben.
2021. máj. 31. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
A faterom korábban jött haza 1x és megtudta h meleg vagyok,és az edzőmmel kavarok,épp a napalli kellős közepén
2021. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ujjjujjjuj.. hany eves voltal es mennyi az edzo pasi? :) de jol hangzik! kenyeztetted rendesen?
2021. máj. 31. 22:38
 9/9 A kérdező kommentje:
miert pontoztatok le a 7/8ast? oszinte, szexi sztorinak tunik! de konzervativ majmok vagytok! nem hiszem el!
2021. máj. 31. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!