Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A párod kedvéért leborotválnád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párod kedvéért leborotválnád a farkad és a fenekedet?

Figyelt kérdés
A barátom aktív és szőrös de nem mertem még előhozni nagyon hogy ez zavar. Mármint nem a látvány, hanem szopás, nyalás közben. Szerintetek megkérhetem arra hogy borotválkozzon? Ha igen akkor hogy hozzam elő?
2021. jún. 2. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Úgy is zavarna ha rövidebbre, fazonra vágva hordaná?

Nekem is annyira erős a szőrzetem, hogy ha leborotválom akkor megdöglök napokig, nincs az a partner akiért megtenném.

Viszont pont ezért én rövidre vágva, fazonra igazítva hordom már csak a könnyebben tisztán tartás végett is.

2021. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az még tök okés lenne nekem ha rövid lenne. Csak nem szeretem utána a számból kiszedni a szőrszálakat
2021. jún. 2. 07:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérhetnéd meg? Ha ennyit nem tudtok megbeszélni egymással, mi lesz a komoly a dolgoknál?
2021. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok homo. De ha annyira zavarja, csinálja meg ő. Hiszen úgyis nehéz elérni ezeket a részeket.
2021. jún. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele. Elmondod neki hogy zavaro tud lenni és neked az is jo volna ha rövidebbre nyírná. Én pl hajnyíró/szakállvágoval szoktam nyirni ezt a területet, így nem pattogok ki utána. Kérd meg hogy probálja ki, lehet még meg is tetszik neki. Ez végülis nem egy maradandó dolog, plusz ha fontos neki a kapcsolat ennyinek bele kell férnie. Én pl megtenném a páromnak ha kérné.
2021. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kertelni.

Nekem úgy kívánatosabb a csupasz! Még tennéd értem?

2021. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérés nélkül is borotválva van :)
febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem!

Esetleg a szőrt róla. :D

márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!