Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg férfi ennyire a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg férfi ennyire a szexen függ?

Figyelt kérdés

Korábban voltak párkapcsolataim.

Vége lett, most elkezdtem újra randizni, és annak ellenére, hogy azt állítják nem szexhavert keresnek fogdossák a fenekem pl amikor csókolózunk vagy ölelést adok...


Volt amelyik be is próbált nyúlni a nadrágomba.


Ez normális? Vagy vannak azért még kicsit lassabban haladó, konzervatívabb melegek is?



2021. jún. 7. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Üdv a klubban. Konzervatív párkapcsolat híve vagyok. Még a 5-6-7. Randin is a személyt akarom megismerni. És eszembe sem jutna más fenekét megfogni csókolózás és/vagy ölelés közben. Tehát vannak még ilyen "abnormális" személyek.
2021. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

En sose szexeltem, nem is fogok


43 F

2021. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is ilyen vagyok, bár én leszögezem az elején, hogy ne legyen fogdosás. Ha betartja az illető, akkor legalább megtisztel. Ha nem, akkor meg kuka. Szexfüggőkkel nem kezdek ki, mert azokkal nem lehet komolyan tervezni. Mivel nem tudnak elköteleződni, amíg nem kezelik ki szakemberrel ezt magukból. Dehát jó kevesen veszik rá magukat erre.
2021. jún. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Segítek: a hetero férfiak is elsősorban a szexre mennek és máris taperolják a partnerüket ha csókra kerül sor.
2021. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Én meg úgy vettem észre senki nem akar szexelni sem.

De mást sem. Mindenki csak lóg a levegőben.

2021. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én örülnék, ha akadna, aki fogdosna :(
2021. jún. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Vagyunk igen, páran, akik konzervatívabbak, lassabban haladók. Csak többségunk már nem fiatal...


52 f

2021. jún. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Az előttem szólónak.Idős pasi vagyok és elromlott a fékem,már fiatalon.

Minden randi a szexről szól.Egyébként,ha smároltok,mit vártál?Még szép,hogy megfogom mindenét.Amúgy is szex lesz belőle.Vagy nem?Nem hiszem hogy sokan csak romantikázni akarnak.

2021. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Heteró férfiak is ugyan ezt csinálják, persze igen van kivétel nagyon ritka.

Van hogy lassabban akar haladni a passzív nekem nem gond, ha 10.randin van szex.

Viszont ha gyenge az ágyban nálam ugyanúgy megy a levesbe csak ő még fél évig sirdogál utánam vagy tovább mert belém szeretett, ez már az ő gondja.

2021. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

uh van azért egy pár lelket alak még mindig. miért mindennek a szex körül kell forognia?

gondolom mindenki egyedül akar meghalni ebben a nárcisztikus világban! Főleg az utolsó hozzászóló :D

2021. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!