Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy mondjam el az osztálytárs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az osztálytársamnak hogy le akarom szopni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szívjuk el a békepipát haver
2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítsd fel nagyon. Amikor azt mondja szop jál le, a tied a pàlya.
2021. jún. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha hetero akkor sehogy, ha meleg vagy biszex akkor meg ahogy bárki mással ismerkednél.
2021. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

"Figyu, tudom hogy megvisel a suli, én teljesen át érzem a helyzetedet mert ebben a szarban együtt vagyunk, így gondoltam miért nem segíthetünk egymásnak úgy hogy mind a ketten ki tujunk kapcsolódni és megkönnyebbülni... Várj kielégülni a helyes szó"

ha nem engedi akkor csak fejbe csapod egy esernyővel és oda kötözöd a radiátorhoz hogy fel melegüljön, míg kifagy a heteroság belőle szépen letolod a nadrágját és eljátszol azzal a 2 húsvéti tojással és azzal a kolbásszal ami a 2 golyó között található 😂😂😂


Komolyra fordítva a szót, lassú lépésekkel jeleket küldesz felé, egyik nap elmondod neki hogy jól néz ki, aztán a reakciójából ítélve döntesz hogy folytatod e, fontos hogy csak 2 legyetek ha megdicséred, ha valami homofób dolgot mond pl: “mi vagy te b*zi?" Akkor már tudod hogy nem kell tovább menj, ha azt mondja hogy „köszi" és elkezd helyesen mosolyogni vagy még jobb ő is bokkol neked akkor tudod hogy mehetsz tovább. A következő lépés (persze ha jól fogadta a elsőt) hosszú szemkontaktus, ezt próbáld többször ha tartsa veled akkor valószínű hogy bejössz neki, ha soha nem tartsa veled a szemkontaktust akkor nem tetszel neki. Utána jöhet a 3 lépés az pedig beszélgetés, itt főleg viccesnek kell hogy légy mert ha valaki vicces akkor vele jól lehet időt tölteni. Utána a kövi lépés lenne az hogy írsz vele instán messengeren, utána egyik nap majd vagy te elmész hozzájuk vagy ő hozzád amikor nem lesz senki otthon és inni fogtok, itt elmondhatod hogy érdekelne milyen lenne sráccal stb ha nyitott rá akkor benne lesz a dologba ha nem akkor nem, legjobb esetben nem is kell hogy felhozd a témát és már csókolóztok is . Amúgy ha szokott lányokról beszélni akkor nagy valószínűséggel hetero, vagy max biszexuális. Én úgy csinálnám ahogy írtam, azért olyan hosszú ez a folyamat mert ezzel nem kockáztsz annyit mint hogy edzés után a zuhanyba menj utána és kérdezd meg hogy le e szophatod, ez működhet, de az is lehet hogy homofób és megver elmondja mindenkinek hogy meleg vagy stb. Sok sikert.21|bi.

2021. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha heteró sehogy!

Ha meleg, megmondod a szemébe.

2021. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4es válaszolóval értek egyet. Először ismerd ki. Ha minden jel arra utal, hogy nyitott a dolog felé, akkor csak simán tovább mész, mindig egy kicsi plusszt teszel a dologhoz. Ha homofób, vagyis úgy látod, akkor ne erőltesd, nehogy rosszul járj miatta.

35f

2021. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült?
2022. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!