Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Másnak is hasonló a beállított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is hasonló a beállítottsága, vagy ez nagyon abszurd?

Figyelt kérdés

Nekem egyáltalán nem tetszik a férfiakkal való anális szex. Viszont nagyon vonzanak maguk a férfiak, a viselkedésük, a személyiségük és a kinézetük miatt is. El szoktam képzelni minden férfi élettörténetét, személyiségét, keresem bennük a férfiasságot. Nagyon tetszik egy olyan férfibarátság gondolata, ami mindkét fél számára egy mély köteléket jelent, de a homoszexualitás se hiányzik belőle.

Az lenne a kérdésem, hogy ez hülyeség, vagy ilyen létezik? Mert én is nehezen tudom megfogalmazni.



2021. jún. 10. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Én férfias vagyok, de nagyon ragaszkodós tipus. Heteró barátaimat is ölelgetném meg puszilgatnám ha lehetné, de csak szeretet miatt, semmi szexuálitás.

Amúgy simán elvagyok szex nélkül. Csók, ölelés, bújás, szeretgetés sokkal fontosabb. Persze ha van közös orál vagy verés, akkor örülök neki, de nem ez a legfontosabb.

Nem vagyok hetköznapi, és alapból mély hangú férfias srác, senki se gondolná rolam.

Egy lelki társ lenne a legjobb, akivel egy életen át támogatjuk egymást, mindent megosztani a másikkal a legapróbb titkot, hülyeséget is. Ez nem szerelem, annál sokkal erősebb. Nem tudom jobban megfogalmazni.

2021. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok, mint az egyes. Bár én nem vetném meg az anált, ha a másik nagyon akarná, de megvagyok nélküle. Én is mindig fiúk társaságában voltam, így előbb alakítok ki barátságot fiúk között is. Nem fogok beleképzelni többet. Nekem fontosabb az érzelmi része egy kapcsolatnak, mint a szexuális része. Én nagyon szeretek mást ölelni, simogatni. Úgy egészében törődni a másikkal(lelkével is).


26/F

2021. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy vannak ilyen férfiak is, mint Ti hárman.

Szuper! Örülök nektek.

2021. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint az elsők. Az intimitás, az érzelmek, a szeretet, nekem is ez számít. Szexualitás nélkül is kiválóan működne, szeretném is. 27 f
2021. jún. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz képest, hogy saját bevallásod szerint nehezen tudod megfogalmazni, igazán korrekten és szépen sikerült. (Például a keresőszavak közé bekerült a "kötelék", amit ritkán fedezhetek fel mostanában két ember összetartozásának említésekor.)

Hasonlóan gondolom, bár én nem a kifejezetten férfias férfiakkal, inkább a fiús fiúkkal kapcsolatban érzem ezeket.

2021. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány éves vagy?
2021. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, nem nagyon tudok elkepzelni semmi ilyesmit amíg nincs mega mély kötődés, utána megbeszélés kérdése, nem vagyok ellene de a sex önmagában semmit nem ér
2021. jún. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt olvasni a kérdést is, de a válaszokat is.

Olyan jó látni, hogy a hús és testközpontú meleg világban ilyen emberek is vannak.

Volt már ilyen barátom,nem sok ideig sajnos. Átélhettem a szépet, a jót, a gyengédséget, bizalmat és az emberi pozitív értelemben vett köteléket, törődést.


Ha jön még az életembe egy társ, egy igaz barát, nem kívánhatok többet, mint azt, hogy ilyen legyen, mint akit a Kérdező is lefestett...


Semmi sem ér annyit az életben, mint a szeretet, az igaz szeretet, egy jóbarát,vagy társ oldalán !


Még ha ez manapság ciki, vagy nem divat...


Szép napot Mindenkinek !

2021. jún. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten tetszik a beállítottságod! 🤗🤗🤗
2021. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Tehát álmodozól egy számodra tökéletes férfiről!

Mi lenne itt a konkrét kérdés?

Majd egyszer talán fdlébredsz hogy, mindíg alkalmazkodni kell a másikhoz, és nem álomvilágban élni.

2021. jún. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!