Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagálnátok, ha meglátnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha meglátnátok az álompasitokat a barátnőjével kézen fogva sétálva az utcán?

Figyelt kérdés

2021. jún. 13. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Kiverném a fejemből.
2021. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Leesne az állam, és azt mondanám: ezt nem akarom elhinni. Miért pont most, pont nekem kell ilyet átélnem? Nem hiszem el. Pedig tényleg.. Elhittem róla. Melegnek tűnt. Azt hittem egyezünk, erre nem, kiderül, hogy van valakije, és nem elég, hogy valakije van, de talán még nem esélyem sincs közel kerülni hozzá. Gyötrődöm, izzadok, hazarohanok. A tökéletes férfi, akiről álmodoztam, foglalt. Nem mehetek oda hozzá, nem szólíthatom le. Valószínűleg nem is tetszenék neki. Sírnom kell. Inni fogok. Megteszem.
2021. jún. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Megismertem álmaim pasiját és egy idő után rájöttem, hogy meleg és arra is rájöttem, hogy ki a párja. Hát azt éreztem, hogy felrúgnám szívem szerint, meg hogy akkor dugják csak egymást seggbe... Egészségükkre! Nem csoda, hogy nem lehet találni épkézláb férfit, mert olyan kevesen vannak, hogy arra már a férfiak is gerjednek.:DDD
2021. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
ui: Én nem férfi vagyok, talán ez kiderült. (3-as)
2021. jún. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
I'm gonna kill that bitch! Haha
2021. jún. 13. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as, te sem vagy épkézláb, hogyha így gondolkodsz. Féltékeny vagy úgy, hogy nem is vagytok együtt.


A kérdésre pedig, nem tetszene a dolog, de igyekeznék kiverni a fejemből, és túllépni rajta. Ha hetero akkor amúgy sem lehetne semmi.

2021. jún. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1-gyel értek egyet.

Igazából nem tehetsz mást. Az ő élete, az ő döntése, az ő érzelmei. Persze lehet azon kattogni, hogy Te miért nem jössz be neki, lehet féltékenynek lenni, lehet manipulálni, szétugrasztani őket, ráhajtani a srácra, de az esetek nagy részében Te járhatnál rosszul.

Azzal keresd a boldogságot, aki azt veled képzeli el.

2021. jún. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú lennék, de ilyen az élet. Majd túlteszem magam.
2021. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy a fiú, akit szerettem elhivtam magamhoz nyaralni. Hát a barátnőjével jött...

És egy szobában aludtunk.

Hallottam mindent amit műveltek éjjel, nagyon rossz érzés volt.

2021. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Haha. Én a sráccal aludtam egy szobában, akibe bele voltam zúgva és nem tudtam róla, hogy érdeklődik a saját neme iránt. Arra ébredtem, hogy álmában beszél és egy másik srác nevét ismételgeti. xD
2021. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!