Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt e már veletek olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már veletek olyan hogy egy addig heteronak tűnő ember bevallotta nektek, hogy meleg? Mit szóltatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán, az összesről sejtettem. Valami van szinte mindegyikünkben, amitől észre lehet venni. Nem kell femininnek lenni ahhoz, de én ki tudom szűrni. Tinderen is felbukkantak ismerős arcok suliból meg a környékről, róluk is lehetett sejteni. Lány barátnőmmel egyszerre coming outoltunk egymásnak, de tudtam, mert ő aztán nagyon fiús mindenhogy. Kaland volt már olyan férfias pasival, hogy tényleg nem lehetett megmondani róla. Mikor taliztunk, elsőre el se hittem, hogy ő az, akivel lebeszéltük. Ha nem szopja le a farkamat, aztán dugatja meg magát velem, biztos nem mondtam volna meg róla, hogy homo.
2021. jún. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de olyan igen, hogy rájöttem magamtól. Őrült helyes srác volt, nagyon régóta nem tudtam senki iránt érezni semmit, de ő megfogott. Volt köztünk egy fal, amit nem tudtam lebontani. Aztán végre egyszer küldött nekem egy kedves üzenetet csak úgy. Semmi konkrétum nem volt benne, csak úgy küldte, mert eszébe jutott valami. Máig nem tudom megmagyarázni, hogy miért pont ezután jöttem rá? Talán mert végig azon agyaltam, hogy lehet egy ennyire helyes srác egyedül, mióta világ a világ. És akkor egyszercsak belémvágott a felismerés, hogy ő nem a nőkhöz vonzódik. Semmi nem utalt erre a külsejében. Amikor erre rájöttem, akkor viszont pillanatok alatt helyére kerültek róla a Fb-on fura dolgai, amit azelőtt nem értettem, sőt...két pillanat alatt rájöttem, hogy ki a párja, ezt is Fb-on. Nyilván nem posztolták ki, a karrierje is rámehetett volna erre, mert gyerekekkel is foglalkozik, soha nem is vállalhatják fel. Én akkor kb. sokkot kaptam a felismeréstől.

Rájöttem, hogy nem lehet könnyű élete és hogy nagyon sok sérülésen mehet át egy ilyen ember, amiért kilóg a sorból és állandóan azzal a tudattal kell élnie, hogy mások nem helyeslik őt magát.

Szívem szerint átöleltem volna és azt mondtam volna neki, hogy te így vagy jó, ahogy vagy. Ha ő így boldog, akkor mit ítélkezzek?

Ő legalább megtalálta a párját.

2021. jún. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Sajna nem!
2021. jún. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha jó a gayradarod akkor elég jól észre lehet venni hogy ki az "érdeklődő" típus.
2021. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Hehe. Én nagy misztikum szoktam lenni a nők számára. Full hetero vagyok, a szó legszorosabb értelmében, de nem igazán tudtak eddig kiigazodni rajtam a nők. Talán mert én túl sok tudatosságot viszek bele ebbe az egészbe, lehet azért. Konkrétan kaptam ezt így meg, hogy nem tudják mit akarok.

Ami pedig a kérdést illeti, majdnem volt velem ilyen. Egy tipikusan melegnek tűnő paliról derült ki, hogy tényleg az (egyik nagyon távoli ismerősöm). Azt hittem csak hogy nyámnyila, talán nem akartam rosszindulatú lenni azért nem láttam be. Hát, kiderült róla, de nem lepődtem meg, csak leesett, hogy túl naiv/hülye voltam.

2021. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Több esetben hitték róllam randin amit mondtak is hogy nekem tuti van barátnőm, esetleg családom mert semmi utaló nincs bennem.
2021. jún. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyan volt aki bevallotta hogy kicsit biszex.
2021. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hittem csak hogy nyámnyila, talán nem akartam rosszindulatú lenni azért nem láttam be."


Szerintem nyámnyilának lenne ezerszer negatívabb dolog, mint melegnek. :D Bár te tudod.

2021. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!