Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, nem gondoljátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, nem gondoljátok, hogy a pride-os felvonulásokkal csak mégnagyobb ellenszenvet váltotok ki az emberekből?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 14:04
A kérdező szavazást indított:
így gondolom
nem így gondolom
56 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem gondolják így. Ebből is látszik, hogy fogalmuk sincs az egészről. A pride csak olaj a tűzre.
2021. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%
1: Te látens meleg vagy, vagy gondolatolvasó?
2021. jún. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem 2 es. Én olyan helyen dolgozok, ahol sok ember van, és ha előkerül ez a téma mindenkinek ez a véleménye. Utálja a pride-ot a legtöbb hétköznapi ember. Nevezhetsz engem akárminek, ezzel csak magadat minősíted, míg én a nagytöbbség véleményét mondom. Részemről a téma lezárva, hülyékkel kár a szóért.
2021. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

De, sokan így gondoljuk. Viszont a lényege fontos, csak rossz a kivitelezés. Nagyon sok más orientációjú és indentitású ember lesz fiatal korában öngyilkos. Közvetlen környezeti elutasítás, kirekesztés tönkre teszi a tudatalattit. Rengeteg mentális betegség is kialakul ezért(Pl depresszió, szorongás). Persze ez az egész magyar társadalomra kimutatható, szóval nem csak a melegek érintettek. Tinédzser kor a legveszélyesebb ilyen szempontból. Felnőtt fejjel már jobban letudja az ember sz*rni a környezetét és mások ostoba véleményét.


Bár azért nem az szokott lenni felvonulásokon sem, mint amit képeken szoktak mutatni a sok álhírben. :D Idióták meg mindehol vannak. Heterok és homik között is. A célja fontos ennek az eseménynek, viszont nem így kéne kivitelezni, mert azok, akik zárnak és nem nyitottak semmi felé, azok úgy is csak háborognak. Főleg, akik mellette még tanulatlanok is és semmi alapkultúrájuk sincs. Ezeket meg nem nagyon lehet meggyőzni semmiről, ha ők nem nyitottak. A mostani fiatalok azért szellemileg fejlettebbek, úgyhogy lesz itt változás, de majd sokára. A köpködő generáció meg úgy is ki fog halni egyszer, szóval teljesen mindegy. :D

2021. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem itthon sok értelme nincs. Értem én a történelmi hátterét,de ebben az országban a társadalom nagyrésze nem érti az egészet.
2021. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
De azért azzal is kiegészíteném kedves 1-es, hogy aki ezzel van megterlődve, az először a saját háza tájéken sepregessen. A te életed is elég sz*r lehet, ha ez a legnagyobb problémád. :) Mármint azt elhiszem, hogy másokat megtudsz téveszni, engem pl nem. Egy szellemileg ép ember nem fog a melegséggel foglalkozni. Csak azok foglalkoznak ezzel, akiknek nincs rendben a saját életük. Helyette találnak valamit, ami éppen lehet utálni. Arra fogni a saját kis "lúzer" életüket, ahelyett, hogy magukban keresnék a hibát. ;) Nézz néha tükörbe, mert így sosem leszel boldog.
2021. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
#6 Úgy látom, te mindent (is) tudsz. 😀 Az emberek azért foglalkoznak ezzel, mert az arcukba tolják, a magadfajta. Ha nem lenne ez az egész cirkusz körülöttetek, a kutyát sem érdekelné. Persze te ezt is jobban tudod…Barom!
2021. jún. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 7-es! Nekem ez a végzettségem és a munkám. Szóval igen, tudom, hogy miről beszélek. Olyan átlátszó vagy, mint egy ablak. Ezért is mondtam, hogy elég sz*r életed lehet. :) Ahelyett, hogy érvekkel tudnál válaszolni, helyette átmész személyeskedésbe. Tipikus gyáva és gyenge jellemvonás. Az, aki boldog, nem fog másokkal foglalkozni. Ezért is mondtam, hogy nézz tükörbe. Fejleszd magadat, legyél kitartó, ahelyett, hogy itt rinyálsz. Boldogság nem jár ingyen, azért meg kell dolgozni. Te pedig nagyon rossz úton jársz. De majd a sok pofonból tanulsz, ha másból nem is. Vagy nem tanulsz, aztán örökké ilyen állapotban maradsz. Ez már a te döntésed.


A foci drukkerek felvonulása az nem probléma? Minden sarkon verekedés, paraszt felkelés. Minden 3. ember félpucér a gyönyörű terhes férfi hassal. :D Alapkultúra hiánya, de azért a pride a legnagyobb problémád. Gondolom a sok pucér focistától is orientációt vált egy gyerek. Az intelligencia azért alakult a mi fajunknál, hogy néha elő is vegyük. Néha kicsit gondolkodj és ne mások véleményét kövesd, mint egy birka. Mindent azért nem kell elhinni. Leírom mégegyszer, de aki szellemileg egészséges, az nem foglalkozik másokkal. Veled sincs rendben sok minden, de ezt te magad is tudod. Viszont csak te tudod megoldani a problémáidat. Ahelyett, hogy itt megy a hiszti, inkább dolgozz keményebben magadon. És ne másokat okolj a saját problémáidért. Te vagy a hibás, senki más.

2021. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan én nem a 6-os vagyok.

"Úgy látom, te mindent (is) tudsz. 😀 Az emberek azért foglalkoznak ezzel, mert az arcukba tolják, a magadfajta. Ha nem lenne ez az egész cirkusz körülöttetek, a kutyát sem érdekelné."


Figyelj, tedd a szívedre a kezed és válaszold meg magadnak.

Na nem lenne felvonulás, és egy meleg pár kézenfogva sétálna el elötted vagy melletted az utcán az zavarna?

Gondolom igen. Felesleges itt a felvonulásra fogni, akit nem zavar, azt a felvonulás sem zavarja, max csak erre fogod.

2021. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Csak azokból, akik már úgyis "menthetetlenek" ilyen téren.
2021. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!