Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek nem furcsa helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem furcsa helyzet ha abszolút részegen teljesen meztelenül együtt alszik két srác? 20/f

Figyelt kérdés

Velem történt, igaz ittunk is és meleg is volt, és néha óhatatlanul is összeértünk. Viszont ebből sem akkor sem pedig reggel semmiféle probléma nem volt. Sex nem volt, sem semmi ilyesmi.

Szerintetek mi volt ez?


2021. jún. 20. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, csak az hogy tajrészegre berúgtatok :D Ettől még nem leszel meleg. Ha meg azok vagytok akkor meg ne rúgjatok be annyira legközelebb mielőtt meztelen ágyba fekszetek.
2021. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
fura, de részegen sok fura dolgot csinál az ember. ennyitől nem lesztek melegek
2021. jún. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs ebben. Nem is értem. Főleg, hogy még részegek is voltatok. Én már láttam józanul is együtt aludni két fiút táborban, pedig heterok voltak. Nem voltál még táborokban? :D Tudnék mesélni jó pár érdekes sztorit. De ettől még nem lesz meleg senki. :D
2021. jún. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan és mindössze annyi, hogy két részeg srác egymás mellett feküdt/aludt meztelenül :D Kérdés, hogy annak örülsz, hogy nem volt semmi, vagy azon bánkódsz, hogy nem volt semmi...:DDD
2021. jún. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
en bekaptam volna neki..
2021. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
en is
2021. jún. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az a kérdés hogy melegek vagytok-e vagy sem. Mert akkor egészen más hangsúlyt kap a kérdésed.


Amúgy ja, ahogy írták is előttem, a táborokban vannak ehhez hasonló esetek.

2021. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
csak akkor lesztek melegek ha összér a f@szotok, különben nem
2021. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
13%
én is úgy tudom, h farok-összeéréssel terjed a melegség, szóval ha ilyen nem volt, akkor nem vagytok azok.
2021. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapból se lenne furcsa helyzet, részegség nélkül.

Ha egymás előtt teljesen megnyílik a két ember, és tudnak rendesen lenni egymás mellett, akkor nem gáz.

Én simán aludnék haverokkal meztelenül. Sőt, ha át jönnek, még úgy is tudnék elöttük lenni.

22/f

2021. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!