Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek titeket nem bosszant...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek titeket nem bosszant ahogy itt egyesek vélekednek rólunk?

Figyelt kérdés

Nagyon sok provokatív kérdés született mióta behozták ezt az új törvényt és megjegyzem mintha direkt kicsesztek volna velünk mert pont a pride hónapban mintha előtte nem lehettet volna vagy később. Persze lightosabbakban mint "mikor lesz a pride, betiltják a pride-ot" félékben is olyanokat látok hogy "remélem végleg betiltják" és társaik. De ennél jobban fröcsögő stílusban és azok vannak általában felpontozva. Egyik kérdés kiégetett nagyon de szerencsére törölték "ha a jövőben olyan technológia lenne ami előre lehetne tudni hogy a gyerek melyik nemhez fog vonzódni, akkor elvetednéd e ha homoszexuális lenne?" valami ilyesmi volt de legalább itt normális válaszok voltak és sokan még mérgelődtek is a kérdésre. Olyan szomorúan látom ahogy egyesek még szülők is vélekednek erről volt olyan kérdés is hogy "mit reagálnál ha gyereketek azonos nemű párral állítana" persze máshogy fogalmazva de voltak olyan dedó válaszok mint "szét boxolnám őket" vagy "a lányom utálja őket és erre büszke vagyok nagyon"...Ez korábban is volt persze de mostanában mintha egyre több ilyen hogy mondjam finoman "fröcsögést" látok és provokatív kérdéseket amik persze törlődnek de némelyik fenn marad. Itt ugye a névtelenség miatt kiélhetik a napi bajukat de durva hogy hogy nyilvánulnak többen a melegségről. Egyes emberek úgy beszélnek itt mintha személyesen ártottak volna neki vagy mi. Én is homoszexuális vagyok, leszbikus. És mióta itthon vagyok többször járok az oldalra ezt tapasztalva és elszomorít ez főleg a jelenlegi helyzet miatt is. Amúgy erre tényleg nem számítottam amit behoztak törvényt főleg ebben az időszakban. Ti hogy viszonyultok ehhez a jelenséghez? Már az ilyen kérdéseket én félek megnyitni mert tudom milyen válaszokra számítsak és még kérdezni sem merek e térben szinte már. Titeket ért már itt valami "támadás" úgymond emiatt? Én már csak csendben nézegetem az ilyesmiket mert régen még kiírtam amit gondolok de inkább megbújok jobban.

23l.(kort és nemet is írjatok légyszi)

Homofób emberek most ne írjatok ide, a kérdés adott. Meg olyanok se írjanak akik nem tudnak a témával azonosulni és paraszt stílusban tud csak válaszolni e témában!!



2021. jún. 22. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Miért baj, ha nem lesz pride? Mit veszítenénk ezzel? És mire volt jó? nem is érte el a célját.
2021. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

A normális többséget már az bosszantja, hogy már "pride hónap" van. Mi a fenéért kéne egy hónapig büszkének leni bármire? Főleg ara, hogy valaki meleg. Ez abszurd. A terjedő LMBT propaganda egyre többeket ingerel, ezt értsd meg. Olvasd el ezt:


[link]

2021. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1.🤦🤦
2021. jún. 22. 23:36
 4/12 Csicuki ***** válasza:
71%

Mivel egyre jobban nyomatják az elfogadós dolgokat nyilván az ellen oldal is egyre nagyobb lesz egymást gerjesztik ezek a dolgok a politika pedig zongorázik ezeken a kiélezett helyzeteken XD smmi újdonság


Bár ha engem kérdeznek nem tartom jó dolognak a prodot meg a hasonló felvonulásokat magán ügy ki kit szeret

2021. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

a pride nekem sem mond úgy semmit sosem mentem rá és nem is tervezek főleg tömeg miatt :D

de az itteni válaszolók miatt kérdeztem hogy titeket nem szomorít vagy bosszant hogy egyesek hogy tudnak erről beszélni valóságban még nem hallottam azért így beszélni senkit.

2021. jún. 22. 23:49
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

A pride többet àrt mint bármi más korábban.

Normális meleg nem.megy ilyenre.

2021. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező! Ne aggódj, nem vagy egyedül, vannak még olyanok, akik úgy gondoljuk, mint te. De amit én érzek az nem düh vagy félelem, hanem csupán szomorúság. Szomorú vagyok amiatt, hogy az emberek örömüket lelik abban, hogy másokat bántanak, megaláznak, és megbélyegeznek. Az ilyen emberek mentálisan betegek is, persze ők ezt természetesnek veszik, ahelyett hogy elgondolkodnának, és tennének valamit ez ügyben.

De amit te tehetsz az az, hogy figyelmen kívül hagyod őket, hiszen egy célja van annak, hogy ők leírják, ahogyan vélekednek: a bántalmazás. És ha ezzel bántani tudnak téged, akkor már elérték a céljukat. Szóval ne add meg azt az örömöt nekik, ami az egyetlen örömforrás az életükben. Hadd érezzék magukat ugyanúgy egy kiüresedett senkinek, amilyenek valójában is.

A törvényről meg annyit, hogy sokan nem értik a lényegét. Nem is magával a törvénnyel van a gond, hiszen olyan nagyban nem korlátoz minket. A fő probléma az egy folyamat. Egy folyamat a kirekesztés, a gyűlöletkeltés és az ellehetetlenítés útján. Hogy ennek a folyamatnak mi lesz a vége, azt nem ebben az országban szeretném megtudni. És a legszomorúbb az egészben, hogy mindezt csupán politikai érdekekből csinálják.

23/F

2021. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Politikai témakörben fröcsögőkkel kezdem el beszélgetni privátban hogy mondják el mi a gondjuk.

20-30 levélváltás után mindegyik megnyilt igazán!

A leg durvább uszító komentelők voltak.! Leszögezed.

Kiderült nem egyről 30év fölötti és szűz, volt akik impotensek voltak, és igen a leg gyakoribb biszexuálisak akik elfojtották magukban ezeket a vágyakat. Az utolsó pár gyerek akik az apjuktól hallot szavakat torzítva ismételték.

A bevezetődbe megemlíted hogy volt szülő akinek a gyereke utálja..... Tapasztalatom szerint ők biszexek legjobb esetben is.

Aki köpköd a témára mind érintett is benn valamilyen szinten irigy, biszexuális, impotens, elnyomott vágyak tépik őket. Aki 100%ban heteró azt nem érdekli a téma.

Viktort meg tudjuk hogy fia miatt csinálja ezt az egécécót.

2021. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
00:09-es: a Pride résztvevői rendszeresen 85%-ban heterók egyébként...
2021. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

De igen, bosszantó. És ne csodálkozzanak a kedves heterók, ha egy idő után mi is gyűlölni fogjuk őket, és úgy összekapunk, hogy polgárháború lesz. Mert már érik, nagyon.

És itt Gyakorikérdéseken látom ezt a sok homofób meleget. Ez még sokkal rosszabbul esik, mintha egy heteró gyűlölködne. Perverz állatok, dugni jók vagyunk nekik, aztán annyi, ezt a kedves meleg férfiaknak mondom: ha homofób vagy ne csodálkozz, hogy szinglin maradsz. A fiatal meleg srácok nem fognak lecuppantani téged, amikor az elnyomásukat támogatod.

Hadd idézzek "magánügy", "nem kell nagy dobra verni, hogy meleg vagy", "maradj a négy fal között", "nem kell Pride, mire vagy büszke?". NEKTEK NEM SÜL LE A BŐR A POFÁTOKRÓL? Meleg vagy és a heteroszexuális propagandát támogatod? Nem akarunk a szobában maradni, mi is ugyanolyan párok vagyunk, mint a heterók, nem egy FÉTIS vagyunk. Nem fogjuk eltitkolni, hogy ki szeretünk, csak azért, hogy a kis érzékeny heterók ne hisztizzenek. Pukkadjon meg az összes, és mindenki aki támogatja őket, ugyanúgy fogok nyalni a barátommal az utcán, mint akármelyik heteró pár, engem nem fognak elnyomni, ti pedig nyaljátok a Fidesz seggét, nem az én bajom. De aztán, ne csináljatok úgy, mintha ti is harcoltatok volna a jogokért, amiket mi fogunk kiharcolni magunknak. És akár tetszik, akár nem, homofóbok vagytok. Igen, lehetsz meleg ÉS homofób. Támogatod az elnyomásunkat. A Pride pedig nem csak ünneplés. A Pride egy tüntetés is, mert NINCSENEK EGYENLŐ JOGAINK, EGYÁLTALÁN. Az, hogy nem ölnek meg minket, nem egyenlő jog. És mellesleg az elődeinket ünnepeljük, akik veletek ellentétben nem a homofób heteróknak próbáltak tetszeni, hanem HARCOLTAK, sokan meg is haltak értünk. De ti ezt nem értékelitek. Ha látnák miket fröcsögtök, most sírnának. Szégyenek vagytok az LGBTQ+ számára. Nézzetek végre szembe a valósággal. Ha gyűlölitek magatokat azért, mert azt tanította nektek a társadalom, hogy "meleg=rossz=titok=fétis", akkor légyszíves menjetek pszichológushoz, és ne minket hátráltassatok.

2021. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!