Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal melegek, ti szőrtelenít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal melegek, ti szőrtelenítitek a karjaitokat, combjaitokat, lábszáraitokat? Vagy trimmelni rajtuk a szőrt?

Figyelt kérdés
2021. jún. 27. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Én trimmelném a seggem meg a lábam, de nem érem el. Hajnyíróval és fésüvel kéne ügyeskedni, h kb 1,5 centis legyen. Próbáltam kérni segítséget itt az oldalon, de nem nagyon volt még jelentkező, pedig nem kérem ingyen. (Legalább genetikailag) női jelentkezőt szerettem volna, de semmi szexuális szándékom nincs. Csak valahogy idegenkednék attól h egy pasival kettesbe legyek mikor levetkőzöm.


Hetero vagyok, szóval remélem nem gond h írtam.

2021. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam és nem is tetszenek a csupaszok. Nyilván mindenkinek a saját döntése, de szerintem szép egy szőrös srác. Legyen az passzív, vagy aktív. Viszont azt nem tudom, hogy mit szeretnek most épp a lányok. De sose más miatt akarj változni, mert abból semmi jó nem fog kisülni. Érezd magad jól a bőrödben úgy, ahogy neked tetszik. Ne másoknak akarj megfelelni.
2021. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Mindent gyantáztatok.
2021. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
csak a farkamnál, fenekemnél és a honaljamnál trimmelem, azonkívül sehol
2021. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
A farkam körül, a zacsimat, hónaljamat, fenekemet borotválom, a mellemet trimmelem. A végtagokon természetesen hagyom.
2021. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem szeretem ha egy férfi szőrteleníti a karját vagy a lábát.
2021. jún. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Mindenhol csupasz vagyok, intim részen a farkam körül van egy bikinivonal..szerűség meghagyva, nagyon puha az a szőrzet ott
2021. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha szőrtelen lábszárú fiatal srácot látok, akkor sanszos, hogy meleg lehet?
2021. jún. 28. 19:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy itt írták, mindenki más, lehet valaki heteroként is szőrtelenít
2021. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy sportoló és azért szőrtelenít. Pl. triatlonos vagy biciklista.
2021. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!