Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor heteró srácok pl «...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor heteró srácok pl « kolis avatásként » megeröszakolnak meleg vagy gyenge fiúkat akkor mi viszi rá ha heteró?

Figyelt kérdés
Mint pl a katona sulis eset vagy amiket hallani. Hisz ha heteró akkor mire áll fel?
2021. jún. 28. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nemi erőszak nem a szexről szól, hanem a hatalomról. Arra áll fel nekik, hogy uralkodhatnak a másik felett.
2021. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Már megint te? :D
2021. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Falka szellem. Nálunk focin volt hogy a legbénább a legjobbat szopta. Türtük? Igen. Hisz senki nem mert kilógni a sorból. Mondjuk csak 1 évig jártam abba a csapatba és sose voltam a legbénább se a legjobb. Hallgatólagosan türte mindenki és nevetett mert ez volt a legjobb amit tehettél. Hogy honnan jött az ötlet nem tudom.
2021. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy ha azt írná valaki hogy izgatná ha srác alázza akkor melegnek mondják. De ha fordítva van akkor csak a hatalom érzés izgatja....
2021. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy ilyen szituban az is látens meleg aki hagyja megtörténni, végignézi.
2021. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem feltétlen érték egyet az első válaszolóval... Szerintem ha egy srácnak olyan jut eszébe, hogy egy másik sráccal bármilyen szexuális tevékenységet végezzen a saját szórakoztatására, akkor abba tuti van legalább egy kis bi hajlam.
2021. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Most erre mit mondjak? Akik érintettek mindig csendben maradnak. Nálunk a suliba volt egy botrány. 1 nagyon kis nyomi fiút zaklattak az osztálytársai. A szallagavatón állítólag 6 srác is orális szexre kényszerítette és egy megdugtaa. Mind látens meleg lett volna? Kétlem. Egy ilyen kis "csapat" minden tagja végig ment a srácon. Akkor most mind a 6 vagy 7 meleg? Szerintem az van, hogy néha nem gondolkoznak az emberek csak csinálják.
2021. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
#7 Akkor ha te ott vagy megdugod mert mások is megdugták? Ugye hogy nem.
2021. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nálunk ilyen nem volt.
2021. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nálatok mindenki kettes tanuló volt akkor ötös se létezik mert nálatok nem volt? Ne légy korlátolt amiatt mert te nem vagy érintett…
2021. jún. 29. 08:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!