Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok tényleg jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok tényleg jobban szeretnek kisebb farkat szopni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnek mindent
2021. júl. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit azért lehet jó, mert kényelmesebb. Nagyot meg azért jó, mert izgatóbb. :)
2021. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
17 élvehetően lehet ezt-azt, felette is,de az már más tészta
2021. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a gyorstüzelők a kedvenceim akik max 3 perc és elmennek oráltól.
2021. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Jobban belehet kapni az biztos.
2021. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor próbálom nem szégyellni a 16cm-t. Bár lenne egy jó srác a közelben, aki élőben is bevállalná Szeged közelében. 😊
2021. júl. 4. 10:34
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
nem is kell, tökéletes méret:))))
2021. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
A 16 cm nekem már a felső határt közelíti. Amúgy a magyar átlag asszem 15 cm.
2021. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbat tényleg izgatóbb szopni, kényeztetni, de anál kényelmetlen és sokszor fáj vele. Összességében úgy sem a farokméreten, hanem a pasin van a hangsúly, mert csak 1 farokra nem tudok ráizgulni. Az mondjuk elvárás, hogy igényes legyen, és a farkával ne legyen probléma. Ha valami látványos betegsége van, fertőzés, gomba, bármi, az kizáró ok. Az úgy egymagában nem érdekes, hogy kicsi, nagy, görbe, vastag, vékony... Összkép számít.
2021. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig volt komplexusom amiért csak 13 centi, igaz legalább jó vastag, de akkor is szégyelltem hogy kicsi, és nem mertem ismerkedni. Aztán mégis megpróbáltam mivel a testemen dolgoztam inkább kompenzálás gyanánt és elég jól sikerült ez adott önbizalmat, egyből szexpartner keresésre mentem rá és volt kint intim képem is netes társkeresőn. Meglepően hamar össze is jött az első alkalmam aztán sorra a többi és nem hazudtam a méretemről soha illetve a képek sem hazudtak. Mégis azt kell mondjam teljes sikernek élem meg mivel rengeteg partnerem volt azóta és szeretik ezt a méretet. Nyilván olyanokkal nem kezdek akik nagy méretet keresnek, hisz nekik az a jó nem pedig az enyém.

Szóval azt nem tudom hogy többség szereti e jobban a kicsit, de hogy sokan szeretik az tuti.

2021. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!