Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy kell egy aktust elképzelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy aktust elképzelni?

Figyelt kérdés

Mármint nem vagyok hülye, azt a részét kérdezem, hogy hogyan kezdtek neki?


pl. alkalminál egyből “egymásnak ugrotok” vagy nem értem?!


-kapcsolatnál is írjátok le


lehet kicsit hülye kérdés, de nem volt még részem sz3xben :D


2021. júl. 4. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és heterók is leírhatják nyugodtan.
2021. júl. 4. 18:48
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Kis simi, smár, áll a kuki és már vetkőzünk is :)
2021. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%

Alkalminál egyből egymásnak ugrotok - Igen, én úgy tettem.


Kapcsolatnál - Első randin szex is volt, kb fél óra múlva fel is mentünk dugni, amiután találkoztunk. Abból ettől függetlenül tartós dolog lett, és kapcsolat, és nem is nyitott, mert azóta nem kell más, nem igényelem. Hát itt nem egészen egyből egymásnak ugrás volt. Mindketten fel voltunk először nagyon izgulva, de hosszasan pettingeltünk, csak aztán volt szex is.

2021. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó alkalminál srác levetkőzött, bíztatott, hogy én is tegyek így majd álló farokkal elém térdelt és egyből a szájába vett. :)

Később az ágyra tettük át a székhelyet, kölcsönös orál, kicsit nyaltam, ujjaztam majd meglovagolt.

Végén kivertem neki, rám élvezett, lenyalattam vele utána pedig a torkára élveztem.

2021. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!