Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy nevezzük azokat, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nevezzük azokat, akik pl.: Lány aki érzik magukat miközben fiúk és mégis a lányokhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

Unokatesóm ilyen, de én nem merek rákérdezni.

[Nem kérek káronkodó még ilyen hülye kommenteket :)]



#identitás #LMBTQ #Melyik nem
2021. júl. 6. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam. Kijavította a billentyűzet.
2021. júl. 6. 22:59
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Lánynak érzi magát, de fiú és mégis a lányokhoz vonzódik? Ez durva :D


Max. inkább lányosabb a viselkedése, nem lánynak érzi magát, HA A LÁNYOKHOZ VONZÓDIK TÉNYLEG, bár a leírtak alapján nem lennék olyan biztos benne.

2021. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerülne a nemi átalakító műtét, és nevet és nemet is változtatna (magyarországon ezt betiltották egy ideje), akkor leszbikus lenne.


Én ismerek olyat aki fiúból lett lány és pasija van.

Neki sikerült a nem és névváltoztatás is, és össze is tudtak házasodni, mert ugye az új nemet kell ilyen esetben nézni, és így hetero lett.

2021. júl. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 #4 : Igen tudom, hogy eléggé fura, de így van. Ő egy transznemű leszbi, de biztos vagyok benne, hogy van erre is valami szó. Utánanéztem, de túl lusta vagyok. Találtam egy oldalt ahol mindegyik fel van sorolva, de nincsen kedvem végigolvasni. Ezért gondoltam hátha valaki tudja. xD
2021. júl. 6. 23:42
 5/12 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, bár bevallom picit ciki volt.

Azt mondta, hogy ő Drag Quen. Vagyis szeret nőiesebb kinézni és őltözködni, de ugyanúgy a nőket szereti. Annak mondom akit érdekel. Még azt is elmondta, hogy akik nőként férfiasan viselkednek/öltözködnek, azokat Drag King-nek hívják. xD

2021. júl. 7. 00:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#6


(2.-es vagyok) Jaa erről már hallottam, én teljesen másra gondoltam, azért volt ilyen a reakcióm, nem azért mert “bántani” akartam.

Mindenesetre te se bántsd, ha ő így érzi jól magát, akkor így. ;)

2021. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#7 Nem fogom bántani. :) Kíváncsi vagyok. Most egy ideig nálunk fog majd lakni diákmunka miatt és próbálok egy kicsit tájékozódni. Nem akarom megbántani véletlen. Így is sok bántást kap szegény.
2021. júl. 7. 00:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Transzlány ha fiú és lánynak érzi magát, hogy melyik nemhez vonzódik az független az idetitásától (ami a transzszexuális).


Én is ez vagyok de én bi, lányokat, fiúkat, transzokat is szeretem - de nálam fontos a személye is az embernek hogy valami legyen, külsőleg annyira nem vonzz egyik nemnél sem, inkább a személyiség.

2021. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
oh sorry nem olvastam tovább csak a kérdésed.
2021. júl. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Drag Queen az olyam személy aki csak 1 héten 1-2 estére öltözik be ellenkező nemmé, a drag queen kifejezetten cis( cis anyit jelent hogy úgy érzi magát amilyen nemi szervel született) férfit jelent aki lehet akár milyen szexualis orientációjú (pl:hetero,bi, homoszexuális, pan..stb..) ők csak szeretnek be öltözni és ez ilyen művészi formának is lehet nevezni. Ettől eltérő a Drag King ami pedig külön kifejezés arra ha egy cis nő aki bármilyen szexualitású lehet férfinak öltözik pár estére, majdnem ugyan az mint a drag queen csak ezek nők akik férfinak öltöznek. Aztán vannak a transzneműk akik rossz testbe születtek ők nincsenek megelégedve a testükkel mivel a ellenkező nemmnek érzik magukat, ha egy férfiről beszélünk aki férfinak születt fizikailag, de nőként érzi magát akkor ő transznemű nőnek nevezik, ha pedig nőről van szó aki férfinak nevezik akkor pedig transznemű férfi, és még van még egy nem a Non-binary ők pedig teljesen máshogy éreznek többnyire nem érzik magukat sem nőnek sem férfinak és nekik a legnehezebb mert sokan azt nem akarják elhinni hogy valaki lehet transznemű férfi/nő nem még hogy teljesen eltérő nemű, de ilyen is van tanulmányok is vannak róla. A Non-binary embereket olyan szokott lenni a megszólításuk (vagy mi is rá a megfelelő szó angolul pronouns) ő vagy ők. Jobban oda kéne figyelnünk a transznemű emberekre mert nekik 100 milliószor nehezebb lehet mint más szexualitásu embereknek, náluk is eléggé magas a öngyilkossággi arány ha jól tudom akkor 4 transznemű emberből több mint 1 próbált már öngyilkos lenni. Úgy tudunk segíteni a lmbtq közösségen ha esetleg heterok vagyunk hogy támogassuk őket, és kínálunk értük és próbáljuk őket megérteni és a legjobb amit tehetünk hogy tanítjuk a környezetünket a elfogadásra. Remélem segítettem. 19/f/bi.
2021. júl. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!