Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jobban elfogadnák a melegeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban elfogadnák a melegeket, ha a melegség szuperképességekkel járna és minden meleg szuperhős is lenne egyben?

Figyelt kérdés

Tehát a melegség, leszbikusság stb. nem csak a preferenciákon változtatna, de szuperképességeket is kapnának vele az emberek. Segítenék az embereket, megmentenék őket katasztrófáktól, földöntúli fenyegetésektől, rossz emberektől.

Minden lmbtq ember tagja lenne a Szivárvány Ligájának, ami egy szuperhősöket egybefogó csoport. A Szivárvány Liga nemzeteken felül álló szervezet lenne és úgy, mint Superman, nem lennének egy bizonyos ország állampolgárai, hanem az egész Földhöz tartoznának, hogy egy ország se sajátítsa ki őket és mindenhol, mindenkin ugyanúgy tudjanak segíteni.

A "himnuszuk" a Powerpuff girls dala lenne, csak átiratokkal.

Pl.

Powerbottom, commander and the leader

Lesbian comedian, she is the joy and laughter

Trans woman, she is the toughest fighter!

Rainbow League save the day!

...


Sajna nem vagyok jó rímekben, de majd megírnák.

Szerintetek működne?

Egyébként én is meleg vagyok és most ez jutott eszembe hirtelen, szóval nem sértésnek szánom. :(



2021. júl. 7. 13:25
A kérdező szavazást indított:
igen, akkor elfogadnám őket
igen, de félnék
nem, így is utálnám őket
nem, mert irigyelném őket a képességeikért
igen, de csak azért, mert én lehetek a főgonosz
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell szuperhősnek lenni, elég lenne annyi, ha nem vonulgatnátok és nem erőszakolnátok rá magatokat az emberekre és a szexualitásotokat magánügyként kezelnétek a négy fal között, mint minden normális ember.
2021. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lenne olyan, akiknek segítene az ilyesmi, mert jobban meg fel tudnák dolgozni a másságot. De elsősorban a felnőttek esetében gond a homofóbia, mert ők azok, akik folyton belemásznának mások ágyába lesni mit csinálnak.


Hiányzik az az opció a szavazatnál, hogy már most is értelmes ember vagyok és semmi bajom a melegekkel.


Az előző hozzászóló pontosan tudja, hogy a legtöbb meleg nem "vonulgatott" még egyszer sem életében, mert nem ért rá, messze lakik, nem ért vele egyet, még kiskorú, stb. Ettől függetlenül kiderült, hogy itt a homofóbia megoldása lenne, ha többé nem lenne Pride XD XD XD

2021. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 steven95 ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire elkeseredve, hogy azt találgatod , hogy fogadjanak el jobban . Én is meleg vagyok. Itt vagyunk mi, hogy elfogadjuk egymást :)
2021. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs olyan, hogy így is és úgy is elfogadom őket?
2021. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy fogadnák el őket, sőt...

Még inkább irigykednének is a szuperképesség miatt, már ha abból indulsz ki, hogy sokan azok felháborodnak, hogy "plusz" jogokat akarunk.

Vannak meleg orvosok, tűzoltók, rendőrök (sokat ismerek is), a pandémia elején kiálltak az erkélyekre tapsolgatni, mert az emberek élete múlott rajtuk, mikor behozták ezt a törvényt akkor meg kerülték a témát, sőt megkapták a magukét.

Szerinted akkor egy szuperképesség miatt toleránsabbak lennének?

2021. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja ami lemaradt.

Emiatt ne légy elkeseredve, fiatal vagy még, majd rájössz az emberek ilyenek.

Meg sok képmutató is van.

A környezetemben van pár olyan ember aki hangosan b-zizott engem a nyilt utcán, amióta tudom, hogy bennük is van hajlam (láttam rómeón) és a szeméb mondtam na onnantól kezdve már nem üvölti tele az utcát.

Pláne, hogy olyan képet küldött ami kimagyarázhatatlan.

Az egyik pucsított boldog családapa létére, úgy hogy az arca is látszott, a másik meg farokképet küldött és a kézfején lévő tetkó buktatta le :D

2021. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
77%

Boy deserves a superhero


Nem feltétlen, hiszen pár melegnek már ma is szebb és jobb az élete, mint bárki másnak, aki tegyük fel Hetero.

2022. jan. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Az nem lehet, hogy így is-úgy is hidegen hagy, ha nem tolják a pofámba?
2022. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!