Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyibe kerülne egy teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülne egy teljes nemváltoztató folyamata?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy itthon már erre nincs lehetőség, de pl. Ausztriában van erre lehetőség. (Ha valakit érdekelne, igen célom lenne egy ilyenen àtesni)

2021. júl. 7. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy külföldön mennyit kér egy megbízható magánorvos. De biztos sokat.


(Mo-n is lehet ilyet csak feketén. Van ismerősöm aki már elkezdte; névváltoztatás, melllevétel, hormonkezelés, már csak a fütyi hiányzik, de azt is megoldja határon belül...)

2021. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontos árat nem tudok, de több transznemű videóját láttam már (youtube-on) , akik szeretnék a műtétet és mondták hogy több millió Ft.

Szóval nem olcsó, valószínűleg a kockázat miatt.

2021. júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Indiàban 1 milla, az usa ban 80.
2021. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Teljes az semmi pénzért nem lehetséges. Tudnak neked puncit vagy farkat csinálni, de a sejtjeidben, a DNS-edben és az agyadban mindig olyan nemű maradsz, amilyen vagy.
2021. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
maszekba megcsinálom neked , felmosófej, egy otthonka és vm rúzs az aluljáróból , kijön 2ezerből
2021. júl. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét árat szerintem senki nem tud neked mondani, mert ez nem egy műtét, hanem műtétek sorozata. Szóval az ár attól függ, hány műtéten és milyen fajtákon esel át, van-e szükség korrekciós műtétekre, stb.
2021. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Szazezercsilliárd
2021. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom keresd fel a Transvanilla-t Facebookon, ők általában informáltak, tudnak segíteni.
2021. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!