Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha minden randin megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden randin megy a fogdosás, matatás, akkor nem komolyat keres, ugye?

Figyelt kérdés
Már a második randin benyúlt a nadrágomra. Mindig ezt csinálja.

2021. júl. 8. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát, valószínűleg nem. Sajnos én is sokszor szoktam így járni. Viszont én szándékosan tesztelem az embereket. Tehát az elején már kijelentem, hogy nem szeretnék még semmit az elején. Ha ehhez tartja magát valaki, akkor tisztel és elfogadja a kérésem, így mehet komolyabban az ismerkedés. Ha meg nyúlkál, akkor figyelmeztetem és utána kuka. Mivel tiszteletadás nem volt. Tisztelet nélkül nincs komoly kapcsolat, ezt sose feledd. Bizalom, őszinteség, tisztelet. Ezeket a legfontosabbak.
2021. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó kapcsolatomban egy hónapig nem volt semmi, csak ölelés és csók.Kb két hónap után történt az első szeretkezés....és így egy szép, több éves kapcsolat lett.

Sajnos már múlt időben :)


Aki fogdos, az szexre hajt, csak tagadja.

Nem lett volna szabad engedned neki ...." mindig ezt csinálja" igen, mert hagytad,

2021. júl. 8. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Senki nem tartja magát, ha kanos.
2021. júl. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem, de második randin is túl vagytok és ezt még nem tisztáztátok le h ki mit szeretne? :)o
2021. júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már több randi is megvolt és "hivatalosan" párkapcsolatot keres.

De pl ölelést is akkor ad, ha fogdoshat...


Szóval nem a derekam mögött ölel át, hanem a popsimat akarja simogatni.


(Ráadásul unik vagyunk, így nekem elég rosszul jön ki, hogy mindig a fenekemhez nyúl, mintha én sose akarnék aktív lenni ha arra kerülne a sor)


Búcsúzáskor sem ad ölelést magától, hanem mindig kérni kell. :(

2021. júl. 8. 08:50
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Attól még kereshet komolyan kapcsolatot
2021. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Ő lehet komolyat keres, de szex centrikus tehát nem lesz olyan hét hogy legalább 5 aktus ne legyen.

Valószínű ez a pasi nem hozzád való, mert soha nem tudnád megadni ami neki kell.

2021. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt nekem is erre példa.

Ő sem tartotta magát, fogdosott, markolászta a farkam stb.

Felhúztam, aztán otthagytam, oldja meg magának :D

Többet nem is találkoztam vele.

2021. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!