Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok! Másoknak is volt/va...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok! Másoknak is volt/van "ribis" korszaka?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem azt, hogy minél több férfit szeretnék "magamban tudni". Egy időben is (pl. gangbang, ahol egyetlen passzív vagyok 2-5 aktívval), de úgy is, hogy kb minden nap (vagy minden héten) más jár bennem.

Más is érez/érzett így? Elmúlt magától vagy a vágyak kiélése után? Ha igen, kb meddig tartott ez a "korszak"? Vagy a legtöbb passzívnak nincs is ilyen korszaka?

Köszi!



2021. júl. 8. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Volt az életetben már egy aktív férfi aki minden nap @szott?
2021. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Fantázia szintjén persze izgató nagyon a dolog. A gangbang például különösen, szoktam is ilyen videókat nézni, ahol egy passzív srácra jut viszonylag sok aktív. Élőben viszont aligha lennék benne ilyesmiben, meg azt sem tudom, mennyire tetszene.
2021. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Voltam így, nem is vagyok büszke arra az időszakomra
2021. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Aktív vagyok és most van ilyenem :D
2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok férfi, de sok meleg barátom van. Mindegyiknek volt ilyen időszaka, sőt sokak még mindig itt tartanak (25 év az átlag náluk).
2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1-es, nem ez a lényeg. Nem az, hogy napi szinten, hanem hogy mindig más. Akár egyszerre több. Hogyha meglátok egy jóképű férfit, megnézném, hogy mi van a gatyájában és bele is ülnék.
2021. júl. 8. 15:02
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha minden nap ki vagy elégítve egy férfi által nem valószinű hogy ezt fogod kívánni.

Persze ha ez a vágyad éld ki ne csak álmodozz róla.

2021. júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

A barátomnak volt, 13. vagyok neki, ha az orál-kalandjait is beleszámítjuk. Remélem épp a nem túl szerencsés 13-as miatt fog működni.

De én is vágytam erre, amíg nem ismertem meg. Az én számom jóval kisebb.

2021. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
#8 A 13 heteróknál sem sok:) sok sikert.
2021. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Nekem 16 éves korom óta vannak iyen vágyaim, most 23 vagyok :D

A személyiségem része, a kiélés ellenére sem múlik el... és ennek én nagyon örülök! :D Még nem voltam sok pasival, a pandémia alatt pedig csak a dildóimmal és vibrátoraimmal játszottam.

Egyszer volt tartós kapcsolatom. Először nem tudtam, hogy a srácom valójában mit gondolt a viselkedésemről, de aztán felvetette, hogy bevonhatnánk meg valakit az intim dolgainkba. Azt is mondta, hogy nagyon szereti bennem, hogy a tartós kapcsolatunk ellenére benne vagyok ilyen "megcsalós" dolgokban.

Aztán mégis szétmentünk, talán a korkülönbség miatt, vagy nem tudom.

2021. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!