Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek milyen gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen gyakori, hogy homofób beszólásokkal rejtőzik egy bi/meleg? Ha egy ilyen haverodnál coming out-oltál, mit reagált?

Figyelt kérdés

Végigjátszottam már fejben párszor egy régi férfi ismerősöm kapcsán, akinek olykor homofób beszólásai voltak, hogy ha előhozakodnék a bi hajlamommal, vajon mit reagálna. (Rendes srác, csak meg szokta jegyezni, hogy hú, hát a b*zik így meg úgy, nem az ő világa stb.)


Szerintetek milyen gyakori, hogy emberek homofób beszólásai bi/meleg férfit rejtenek? Úgy százalékra? Az beszólogatók fele? Negyede? Háromengyede lehet?


Volt már, aki haverjai előtt coming out-olt, és kiakadt valamelyik haverod ettől? Netán a haveri/baráti viszonyod ráment? (Úgy értem, az elvileg hetero barátod onnantól már nem akart a barátod lenni emiatt.)


Egyébként vonzó srác a haverom, rég láttam már, nem tudom, mit szólna, ha azt is bevallanám neki, hogy leszopnám...



2021. júl. 12. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Bizonyított tény, hogy a homofób emberek valószínűleg melegek vagy biszexek. Mellesleg az emberek nagy része természetnél fogva biszexuális kellene legyen, a jelenlegi világban a heteroszexualitás inkább tanult dolog. Érdemes ilyen témákban kutakodni, sok kérdésre választ ad.
2021. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kutakodtam én is, hasonlóra jutottam. Csakhogy az nem fér a fejembe, hogy miért léteznek olyan, akár nem-coming out-olt biszexek/melegek, akik nem szoktak benyögni homofób beszólásokat? Mert én ilyen vagyok. Tizenévesen még nem tudtam magamról, hogy biszex vagyok, és sose szóltam be így. Aztán huszonévesen, amikor rájöttem, hogy bi vagyok, akkor se.


Az eféle beszólók ennyire rettegnek, vagy pusztán nem tudnak más rejtőzködő taktikát, miért lehet ez vajon? Nem rosszból mondom, én megértem őket.


Másképp megfogalmazva: mivel szerintem is mindenki bi, még talán a melegek is legalább egy kicsit, mi lehet az oka, hogy egy részük beszólogatni szokott ilyen stílusban/tartalommal, más részük meg nem? Pusztán az önvédelmi stratégia eltérő? Csak hangosan gondolkodom. Miként látjátok?

2021. júl. 12. 00:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én párszor felhoztam egy témát mintha homofób lennék hogy lássam a reakciókat, de senki sem volt homofób a társaságban. És voltak idők amikor úgy reagáltam ahogy egy homofób tenné csak azért hogy ne derüljön rólam ki, pl ha előjött a meleg téma azt mondtam amit a legtöbb homofób szokott: hát addig elfogadom őket amíg nem másznak rám és nem próbálkoznak velem. Eléggé rossz volt ilyeneket mondani arra ami én is vagyok, de ez akkor még magamat sem fogadtam el. Most úgy reagálok azok előtt akik nem tudják rólam hogy elfogadom őket, ők is emberek és ki vagyok én hogy ítélkezzek erre ott vannak a bírók kritikusokat és isten. 18./bi
2021. júl. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

A heteroszexuális tanult dolog?


WTF


Hova sullyedunk már?

(igen olvastam a témában, és érdemes a szerzőket megnezni..)

2021. júl. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra tippelek, hogy aki homo- vagy biszexként beszól, az valószínűleg még nem volt képes maradéktalanul elfogadni saját magát, és/vagy retteg hogy kitudódik róla, ezért a megjegyzésekkel adja tudtára a világnak hogy ő nem is ilyen.
2021. júl. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Persze. Pl Kocsis Máté, aki nyomatja a melegellenes törvényt, pedig meleg.

Illetve rajta kívül még egy csomó hivatalosan homofób meleg.

2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatom szerint akik beszólogattak nekem mert meleg vagyok, később kiderült hogy biszexek amit elnyomnak magukban,esetleg volt kósza kalandjuk, és egyről hogy impotens.

Tehát mindenképp valamiben szinten szexuálisan frusztáltak.

2021. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik beszólogatnak nem képesek elfogadni magukat, és inkább bele erőltetik magukat egy heteró kapcsolatba.

És ezzel úgymond kélkednek hogy nekik sikerült. Ezért viszont boldogtalanok és így kompenzálnak a lelküknek boldogságot okoz nekik hogy gyűlölködhetnek.

Orbán se véletlenül csinálja ezt, csak a családjában kell szét nézni.

Túró Tortánál sincs másképp.

2021. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

1. "Bizonyított tény, hogy a homofób emberek valószínűleg melegek vagy biszexek"


Tehát a muszlim országokban az emberek 90%-a meleg igazából?


Nem értem ezt miért mondjátok. Van ország, ahol a lakosság 20%-a homofób, van ahol 50, van ahol 80%. De ez nem azt jelenti, hogy akkor ott a lakosság 20%, vagy 50% vagy 80%-a meleg.

2021. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9#esnek


Olyan nincs ahol ilyen magas a homofóbok százaléka.Az más kérdés hogy a lakosság 20% fogadja el, a maradék 80%az attól nem homofób.

Egy 100%heteró embert teljes mértékben hidegen hagy a téma.

Dubajban lemegy a nap és akik addig rosz szemmel néztek a melegekre utána... Mert Allah akkor nem látja tapasztalat nem légből kapott történet.

Tunéziában mikor voltam, na rengeteg meleg van több mint nálunk, igen közbe családjuk is.

2021. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!