Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell jól szopni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól szopni?

Figyelt kérdés

Elég tapasztalatlan vagyok, eddig csak 1x szoptam. Hogyan kell jól csinálni, mi izgat titeket? Tudom, hogy minden srác más, meg mivel nekem is farkam van kb tudom mi milyen érzés, de azért jól jönne pát ötlet. Szeretném jól csinálni.


Neked hogy esik jól, milyen lenne számodra a legizgatóbb szopás?


2021. júl. 17. 07:05
 1/6 steven95 ***** válasza:
24%
Gratulálunk. Te vagy a héten az 1000. aki felteszi ezt a kérdést. Nyereményed egy falloszkészlet, ami lehetővé teszi, hogy különböző mérettel és formával tudd gyakorolni az orált. :)
2021. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet így megmondani, hogyan szopj jól. Valaki egyből tud valaki pedig majd belejön, de ahhoz csinálni kell. Ne fogazz, kérdezd meg mit szeret a másik, élvezettel csináld.
2021. júl. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2-t csak azzal egészítem ki:

...és figyeld a másik arcán, hogy amit éppen csinálsz, az jól esik-e neki.

Azért általában beválik, h sok nyállal és ne kezdd durván, fokozatosan erősíts bele.

A zacsit se feledd ki, de nagyon óvatos legyél vele.

2021. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én is csak egyszer csináltam. Nem tudom elmagyarázni hogy kell jól csinálni. Nálam ösztönösen jött a szopás.
2021. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Rajtam gyakorolhatsz :D
2021. júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Talizunk, megmutatom rajtad, utána viszonzod ?
2021. szept. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!