Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szenvedtél el valaha meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedtél el valaha meleg férfiként szexuális erőszakot?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni, hogy egyedül vagyok-e ebben vagy vannak többen is itt, akikkel sorsközösséget tudunk vállalni?


Gyermekként szexuálisan molesztáltak, felnőttként a legelső szexuális interakcióm egy másik férfival nonkonszenzuális erőszakba torkollott.


Rettegek az intimitás bármilyen formájától.

Ha csak eszembe jut az erotika vagy a szex, azonnal pánik fog el, a szívverésem felgyorsul, a gyomrom görcsbe húzódik, és a légzésem is megváltozik.

Borzalmas állapot, mert közben szeretnék én is szexuális életet élni, hiszen nekem is megvannak az igényeim erre, de alkalmi partnerek terén már többször volt, hogy egyszerűen nem mertem elmenni a találkozóra vagy fennállt a retraumatizáció esélye, mert megint nem tudtam nemet mondani, vagy azt, hogy álljunk meg, nem akarom. De egyik sem volt már olyan drasztikus, mint a legelső.


Párkapcsolatot lehetetlen így találni, hiszen ezeknek és egyéb faktoroknak köszönhetően mentális zavarokkal küzdök, és egyetlen férfi sem akar 'bevállalni' (kezelésben folyamatosan részesülök).

Azt látják, hogy sok vagyok, teher, nehéz velem, de azt senki nem veszi észre, hogy tele van a szívem szeretettel és szeretném végre odaadni valakinek mindazt, ami a szívemben lakozik.


Teljesen kilátástalannak érzem a helyzetet.

Alkalmi partnerektől rettegek, komolyabb ismerkedés során pedig mindig az a vége, hogy túl sok vagyok (és valahogy közben mégsem elég).

Van itt olyan meleg férfi, aki tudja, hogy miről beszélek?



2021. júl. 18. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen engem is gyerekként molesztaltak
2021. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom!

Téged is kísért még a mai napig?

2021. júl. 18. 13:40
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen
2021. júl. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Kérlek beszélj szakemberrel, mert ez nagyon komoly dolog. Hidd el tud segíteni, és idővel boldog, teljes párkapcsolatban élhetsz.
2021. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Évek óta terápiába járok és gyógyszeres kezelésem is van. Természetesen látszik a javulás, de közel sem elég még ahhoz, hogy készen álljak egy kapcsolatra.

Miközben már tényleg nagyon szeretnék valakihez tartozni és érezni, hogy szeretve vagyok és szerethetek én is.

2021. júl. 18. 13:49
 6/17 anonim ***** válasza:
2021. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
99%
Erőszakot nem, se gyerekként, se felnőttként. Molesztálást gyerekként igen, de nem igazán hagyott nyomot, mert amikor történt nem jöttem rá, hogy az ami történik, az molesztálás.
2021. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Először próbáld meg teljesen rendbe hozni a mentális egészségedet. Vedd körbe magadat sok baráttal, tőrödj velük és ők is fognak veled.


Lassú folyamat a mentális gyógyulás, szóval ne éld meg kudarcként az eseményeket. Legalább teszel a gyógyulásod érdekében, ez is nagy dolog. Úgy is lesz, aki majd értékelni fogja az őszinteséged is és megért és törődni fog veled. Nem kell megrögzötten párt keresni, próbálj nyugodtabban ehhez állni. Ha szeretet hiányod van, magányos vagy, akkor meg tényleg próbálj egy társaságot kialakítani. Szerezz hobbikat, csináld, amit szeretsz. Néha veregesd meg a saját válladat is, hogy talpra álltál és kitartasz. Jó úton vagy nagyon is, csak próbálj meg megnyugodni. Nem kell semmit sem elsietni, abból semmi jó nem fog kialakulni. Aki meg nem akar veled lenni, annál jobb. Legalább szelektálsz, de mindenképp legyél őszinte mindig. A pofára eséseket meg próbáld ne kudarcként megélni, hanem tapaszatalatként. Hiszen tanulsz belőle és abból is építkezel. Kitartást! ;)

2021. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
nem is tudom felfogni miken mehetsz kereztul - egyedul ezen nem fogsz tul lendulni, mindenkeppen menj el szakemebrhez. A gyakorikerdesek nem fog segiteni
2021. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen, gyerekkorban velem is történt ilyen. Felnőttként nem, viszont annak ellenére hogy nem sok meleg ismerősöm van/volt két ilyen esetet hallottam. Az egyik ismerősöm első anális "élményénél" jelezte a srácnak, hogy inkább hagyják abba mert fáj de az nem állt le és végigcsinálta. A másik megbeszélte a partnerével hogy védekeznek, az fel is húzta az óvszert csak aktus közben valamikor észrevétlenül lekerült róla, és a haveromnak akkor tűnt fel amikor elment benne. Ez nem tudom milyen tényállás jogilag, nálam ez is erőszak mert olyan módon történt az aktus amibe ő nem egyezett bele, és lehetett tudni hogy ellenezné ha tudná. Sajnos a passzív homoszexuális férfiak körében kimagasló a nemi erőszak áldozatainak aránya.


Ha közösséget keresel akkor érdemes lehet csoportterápiás üléseket is keresni. Lehet hogy valahol esetleg vannak külön a probléma köré szerveződő csoportok is, azt tudom hogy bántalmazott nőknek vannak csoportok, férfiaknak szerintem Mo.-n nincsen pedig fontos lenne. De egyébként az a személyes tapasztalatom, hogy sajnálatos módon akármilyen nagyobb pszichoterápiás csoportra jársz, ha megosztod a történeted lesz ott más áldozat is aki tud kapcsolódni hozzá.

2021. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!