Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok ti hány évesen éreztéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti hány évesen éreztétek, hogy jól esik ha egy fiú hozzátokért, vagy tetszik nektek? Ettől volt erekciótok? Hogyan küzdöttétek le? Akkor már tudtátok, hogy mások vagytok? Esetleg későbbiekben történt valami vele?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 éves voltam, amikor rájöttem, hogy srácokkal jobb minden.
2021. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Huszonévesen jöttem rá, hogy biszex vagyok, de azóta se tetszenek a férfiak igazán, hanem a péniszük (ha az legalább nagyjából elfogadható küllemű). És hogy az ondó is vonz, valamint hogy érzékeny az ánuszom. Engem nem igazán érdekel a férfi külseje, a lelke inkább, de az is attól függ, melyik fajta aktusról van szó.


Nyilván van ideám, akár a nők esetén, de nem vagyok válogatós. Ideám szerint a huszonéves feminin srácok külleme tetszik. Lélekben is a lányosabbak vonzóbbak.

(Uni vagyok, és félig férfias, félig nőies lelkű, talán nőiesebbnek mondható, vékony testtel.)


Talán akkor vonz egy férfi teste, és hogy ő, meg én, gyengéden megérintsük egymást, ha a lelke vonz.

Ha a lelke nem vonz, akkor csak a pénisze és az ondója vonzó, de az nagyon! És hogy belém kerülön a pénisze, vagy az enyém az ő testébe. Az ondónk is egymás testére, testébe.


Különös, de férfi látványtól ruhásan nem áll fel nekem. Ha viszont látom a csupasz péniszét, az felizgat.


Magyarán biszex vagyok, de csak speciális, ritka esetben biromantikus.

2021. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

12 évesen éreztem ilyet először, és igen volt is minden alkalommal. :'D

Akkor olyan érdekes volt, hogy még nagyon fiatal voltam, és nem érdekelt, hogy meglátnak az osztálytársaink, vagy ilyenek, ezért nem is akartam még leküzdeni. Aztán később úgymond "megnyílt a szemem" és több évig küzdöttem ellene. Azt hittem meg tudok változni, ha lánnyal próbálom, dehát ez nem vált be... :/

És igen már azóta tudom, hogy más vagyok, csak kellett egy idő, amíg elfogadtam önmagam.

Egyébként a srácnak utána lett barátnője és azóta nem beszélünk. xdd

17/F

2021. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért pontozták le a kettes válaszom ketten is? Merrt biszex vagyok és nem meleg? Engem tényleg érdekel. Leírtam a vágyaimat, ennyi. Tisztességes ember vagyok, előre szólok a szex előtt, hogy biszex vagyok és mik a vágyaim és a másik is megosztja velem, majd a közös metszet valósulhat meg.

A vágyaimmal van baj szerintetek, akik lepontoztak? De hát nektek is vannak vágyaitok... Az emberek vágyai meg nem pont egyformák, de lehetnek közös pontok. Mi avval a baj? Akik nem éreznek passzolást a másik féllel, nem foglalkoztnak egymással, ennyi. De ezért nem kell utálkozni, lepontozni, szerintem. Akkor már ki lehetne fejteni, hogy miért pontoztál le, mert engem érdekel, és tisztelettel végigolvasnám, ha te is tisztességesen fogalmazol, kedves lepontozó. :)

2021. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos egy gyökér volt!😈👿👹👺
2021. júl. 23. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
De kérdező, ha gyökér volt, arról nekem a sárgarépa jut eszem, és ha répa akkor meg... (Nyeltem egy nagyot)... :P :D
2021. júl. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!