Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen véleménnyel vagytok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vagytok a Budapest Pride-ról?

Figyelt kérdés
Hányszor voltatok ott? Milyennek gondoljátok?

2021. júl. 23. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Betiltanám
Nem kellene elmenni rá
Semleges
Szükség van rá (szoktam felvonulni)
113 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
56%
Taszít az ilyen jellegű magamutogatás, nem az én világom.
2021. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
70%
Nem érdekel, semleges, csak ne tartsák fel vele a forgalmat, ne zárják le a fél várost.
2021. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szoktam részt venni, de amíg ilyen törvényeket hoznak, szükség van rá, sajnos. Hagyják békén a melegeket, de persze ők se hergeljenek másokat. (Tudomásul kell venni, hogy vannak olyanok, akiket a melegség irritál.) Ha ez a felvonulás nem a magamutogatásról szól,hanem éppen ellenkezőleg, nem lehet eldönteni, hogy a felvonulók között ki a meleg és ki a szimpatizáns, akkor rendben van.
2021. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Miért gondolják páran azt, hogy ha valaki kicsit extrémebb ruhát vesz fel, akkor azt biztos mások inzultálására veszi fel. Véletlenül sem azért, mert neki ez a stílusa.
2021. júl. 23. 23:27
 5/54 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert sokan tényleg mások hergelésére veszik fel ezeket a ruhákat és nem azért mert ez a stílusuk 😀
2021. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
51%
Hihetelen káros..Mint meleg sajnos elitélem..S nem is veszek részt rajta..
2021. júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
43%
Elég szomorú látni, hogy ennyi meleg saját maguk ellen van. Mi az, hogy be kellene tiltani a Pride-ot, ti normálisak vagytok, ennyire kimosták az agyatok a szutykos heterók? Mellesleg ja, szeretünk "hergelni" másokat azzal, hogy önmagunk vagyunk. Elég szomorú, hogy a kis szenzitív heterókat zavarja valakinek a stílusa, mindjárt meg is sajnálom szegénykéket.. Ja, nem. Ha valaki lgbtq+ személy, és direkt akarja "hergelni" a heterókat, annak az az oka, hogy elege van belőlük, és abból, hogy ők akarják irányítani az életét. Mint például nekem is, és heterók, én már gyűlöllek titeket, és kevésbé tartalak embernek titeket. Szerintem nem kellene jogaitok legyenek, mert agyilag nem vagytok ott, hogy fontos dolgokról döntsetek. Tisztelet a kivételnek, őket nem gyűlölöm, de tudom hogy a fajtátok nagy része homofób és nem ally. Tudjátok mit kellene megtanuljatok? Két dolgot. Egy, a férfiak ne próbálják a nők életét irányítani, kettő, a heterók ne próbálják meg az lgbtq+ életét irányítani. Kussoljatok és húzzátok be a farkatok, mert mi sem basztatunk titeket. Legalábbis még. De nagyon úgy látom azt szeretnétek, hogy ez megváltozzon. És most álljatok le, amíg még tehetitek, mert később majd sírhattok, hogy mi vettük el a ti jogaitok, de minket már csak a bosszú fog érdekelni. Miért kellene úgy szeressünk titeket? Nincs szükségünk az elfogadásotokra. Nem vagytok ti nekünk senkik, nem jelentetek semmit nekünk, a szavatok sem. Mi nem hívunk titeket abnormálisnak csak azért, mert nem a saját nemetekhez vonzódtok, pedig higgyétek el a mi szemünkből mi sem értsük miért ez jön be nektek, de azt mondjuk oké, love is love. És ez így kellene legyen. De ti? Nektek ez túl magas úgy látom. Miért kellene szeressünk, amikor bántotok minket? A sorstársainkat megölitek? Egy homofóbot sem szeretünk, ha heteró, ha meleg, ha biszex (a legtöbb mondjuk heteró). És ha sokáig húzzátok az agyunkat, nagyon nem lesz jó vége. Addig álljatok le, amíg nem fogunk mi is úgy bánni veletek, mint te velünk.
2021. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
51%
Kedves utolsó,aki a heterokat hergeli melegként az ugyanolyan mocsok mint a homofob Jobbikosok...Köszi de melegként én is elitélem azt ami mostanság zajlik..Kirakatba raktak minket mint a BLM mozgalom azt a sittes pasit..Bocsi de ez a liberalizmus nekem sem fekszik...S itthon még 1000x biztonságos...Párizsban amikor voltam a párommal pár szír majdnem megtámadott...A haladó nyugat.
2021. júl. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
81%
Nem megyek ki. 32bi
2021. júl. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
81%
Nos, kedves #7: tiltakozol a nemi identitál alapján történő megkülönböztetés ellen, de elítéled a heterókat. Nem akarod hagyni hogy a heterók irányítsák az életedet, de te nem engednéd őket döntési pozícióba, ergo te irányítanád az ő életüket. Mivel vagy jobb akkor az általad annyira megvetetteknél?
2021. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!