Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szoktatok vinni (főként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok vinni (főként srácok) az első randira? Egyáltalán visztek valamit?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én sose kaptam még semmilyen ajándékot, pedig egy szál rózsa jól esne:)
2021. júl. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Első randira semmit. Nem gondolom hogy túl kéne spilázni, illetve ha ő még nem hoz semmit, én meg igen, akkor rosszul is érezheti magát.
2021. júl. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer vittem egy marcipán szívecskét,de kinevettek érte.

Így utána már csak akkor vittem, ha láttam, alakul valami kapcsolat is...


Általában második, harmadikon vittem apróságot,vagy amikor tudtam már, mi a kedvenc sutije, akkor azt vittem, vagy meghívtam oda,ahol ilyet tudtam neki rendelni.

Virágot csak akkor,ha már kapcsolatban voltunk. Vagy az évfordulóra. De akkor rózsát,méghozzá piros rózsát.

És hozzá kézzel, saját verssel írt képeslapot,mindig.


Ez utóbbinak volt nagy sikere,én is kaptam ilyet...Kár,hogy a benne leírt ígéretek és vallomások szinte betű szerint lettek megtagadva és ellenkezője következett be...

Már ezért nem tudok hinni a nagy szavaknak, ígéreteknek....

2021. júl. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Gumit :D
2021. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Lol. Semmit. Semmi szukseg ra, meg nem is ismered.
2021. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!