Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A családom és mindenki más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom és mindenki más is elítél engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló.

20+ éves fiú vagyok.

Egészen 20 éves koromig nem volt szexuális kapcsolatom.

Most 22-26 között vagyok (az anonimitás érdekében, ki mit gondol).

Először, amikor kipróbáltam a dolgot fiúval, nagyon óvatos voltam. Tehát minden el volt tervezve, tudtam mit hogyan hazudjak: ide és oda megyek.

Aztán kicsit elindultam a lejtőn... Az a legnagyobb gond, hogy a fél család hívő. Nagyszüleim után, az apai ág teljesen hívő.

De nem ez a lényeg. Én már nem bírtam ezt magamban tartani, és elindultam a lejtőn. Tudom, hogy a Biblia mit ír, mivel elolvastam az egészet. Ennek ellenére vétkeztem.

Eddig egész pontosan 5 kalandom volt fiúkkal.

A legutolsó volt a problémás. A szüleim nem voltak itthon. Nem egészen falun lakok (de anonimitás, tudjátok), nevezzük kisvárosnak. A szomszédok láttak és tapasztaltak ezt-azt.

Tudom, hogy buta voltam. Van egy testvérem, és a szüleim is a képben vannak. Anyám próbál nem beleszólni az egészbe, apám pokolra kíván. A testvérem már hozzám sem szól.

Próbáltam kimagyarázni, de semmi értelme. Én már nem bírom ezt az egészet.

Elterjedt az egész történet, hogy én meleg vagyok, amiatt, hogy hülyeséget csináltam.

Nagyon szégyellem magam, nem tudom mit tegyek. Ki sem merek menni a házból, mert mindenki lenéz. Kihez forduljak segítségül, mit tegyek?



2021. júl. 27. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

a gyógyulás sajnos nem lehetséges


jó kérdés a családod idővel elfogadja e a betegségedet, vagy sem

de lehet az is, hogy buktad ezt a dolgot és nem fognak ott soha többet úgy tekinteni rád ahogy szeretnéd

2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
13%
Azért terjedt el hogy homár vagy mert az vagy és azt akartad hogy elterjedjen.
2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi, de ha a családod inkább a képzeletbeli barátjának a pártján áll, mint hogy elfogadjanak téged, akkor jobb, ha lelépsz és vissza se nézel. Keress magadnak egy szimpatikus várost és költözz el, bár én magát az országot is itt hagynám, mert elég tré az emberek hozzáállása a melegekhez.
2021. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, tudom hogy nem erre van most szükséged, de hogy lehetnek ekkora tuskók a körülötted lévő emberek?


Rohadtul nem te vagy a hibás, majd jóhogynem azért szégyelled magad, amiről nem tehetsz..


Mást nem nagyon tudok mondani, költözz el, ha nem javul a helyzet..

2021. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom hogy ilyen a családod. Ne szégyelld magad, nem teszel semmi rosszat ezzel. Sajnos valószínűleg a családod sosem fogja ezt elfogadni, mivel írtad hogy hívők is, én azt tanácsolom hogy amint tudsz költözz el onnan, mert csak rombolni fogják a lelked és saját magadat is egy szarnak fogod érezni. Nem neked kell magadat szégyellni hanem a családodnak hogy emiatt mert meleg vagy elítélnek és nem fogadnak el.
2021. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem nyilvánosan dugtál a srácokkal. Akkor mindenki csak találgat. Szard le. Éld az életed. A gond az hogy te magad is nóbűnösnek gondolod. Először gondolkodj el hogy van-e isten. Utána élj úgy, ahogy szeretnél.
2021. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
szard le ki mit gondol - ne masoknak akarj megfelelni
2021. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj a hívőkkel, hogy a Bibliára, hitre, meg mit tudom én még mire fogják azt, hogy ők rosszindulatúak. Van akit utálni, és ők milyen rendes hívő emberek. Ugyanmár, echte oltárkörmölő állítólagos hívő eldugott faluból származom, láttam amit láttam, ők a legrosszabbak. Senkinek nem ártottál, aki ezért elítél az a bűnös. Egyébként nekem ezt éppen a katolikus pap ismerősöm fogadta a legjobban, legkorrektebben, utálkozás nélkül. Amint tudsz, menj el abból a közegből, akik nem fogadnak el, hidd el, rengeteg ember van, aki nem néz le emiatt és elfogad.
2021. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
22%
Nekem az írásodból nem egyértelmű hogy meleg vagy-e, annak tartod-e magad, hosszú tàvon milyen nemű tàrsat kepzelnel el magadnak? Mert ha hetero vagy akkor teljesen megértem a szégyenkezésedet, ellenkező esetben vàllald büszkén és beszélgess róla a családdal.
2021. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

Faluban lakok

Most már a párom is

Nekem nem volt ilyen a hozzállás a faluban, igen kB 2óra alatt söpört végig a hír mikor kiderült, de inkább támogatott mindenki, van aki az óta nem köszön de az engem nem érdekel.

Lehet nekem azért vot könyú mert katolikus papunk volt és mindenki tudta hogy homoszexuális pasijával élt együtt a parókián.

És mindenki szerette őket.

Így a tanítási is már 20évvel ezelőtt a szeretetről és az elfogadásról szóltak.

Pesten meg én is kavarodtam össze pappal, nem tartotta bűnnek, ha úgy nézzük ha egyszer csináltál önkielégítést a pokolra kerülsz és csak gyermeknemzés céljával szexelhetsz így az emberiség 100% a pokolra kerül.

Imák Bobiért című filmben a vége felé van hogy egy pappal beszélget a nő és ott mondanak

Evangéliumokat stb. Példának hogy mit és hogy ott is utána tudsz nézni ha érdekel.

De Jobb ha tisztába vagy vele

A Biblia hamisítvány kamu az egész amivel rengeteg pap tisztában van de ez a kenyérkeresetük.

Gnosztikus Biblia, villás Béla.

Ha van kedved időd érdems érdeklődni világnézetet tágítani.

2021. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!