Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/leszbikusok mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/leszbikusok mikor észleltétek magatokon a "másságotokat",hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Sokkos állapotba kerültetek,próbáltátok elfojtani,vagy azonnal megbarátkoztatok a helyzettel?

2021. aug. 8. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem próbáltam elfojtani, de megviselt, mert a környezetemnek akartam megfelelni. Féltem, ha kiderül, akkor bántanak, család kitagad, stb. Felnőtt fejjel azért már máshogy látja az ember a dolgokat szerencsére. Egyébként meg szakember is tud sokat segíteni a "feldolgozásban". Valójában itt nem feldolgozásról van szó, hanem egy tanulási folyamatról. Méghozzá arról, hogy nem számít sem a társadalom, sem a közvetlen környezet. Az a lényeg, hogy mindenki saját maga boldog legyen és azzal, akivel meg akarja osztani azt. Ennyi.
2021. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Úgy 10 éves koromban kezdtem érezni. Körülbelül 2 évbe telt, mire felfogtam, hogy ez mit is jelent. Megpróbáltam elfojtani (amit utólag nagyon bánok, teljesen tönkretettem magam).

Ahogy az első is írja, féltem mindentől. Nekem viszont ez a félelem idővel áttért azzá, hogy elkezdtem utálni magam, majd később mindent.

Utólag átgondolva túl nagy ügyet csináltam az egészből. Fájt akkor is, fáj most is, de igaza van az elsőnek. El kell fogadni, hogy a társadalom véleménye mellékes (ez az, ami nekem sajnos még mindig nem sikerült).

2021. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úszni jártam és 11-12 éves koromban jöttem rá, hogy az öltözőben, illetve a zuhanyozóban nap mint nap meztelenül tartózkodó, tusoló, törülköző beszélgető fiúk meztelen látványa számomra szexuálisan izgató. Ez elég megrázó felfedezés volt. A másik megrázó felfedezés az volt, hogy a többi fiú nem ilyen. Hogy egyedül csak nekem izgalmas a közös meztelen zuhanyozás, öltözködés. Egyedül csak engem érdekel a többi fiú nemi szerve és feneke formája. Hogy míg ők a csajok testrészeit pontozzák 10-es skálán, addig én őket pontozom magamban, stb.

Először elutasítottam és tagadtam magam előtt a nyilvánvalót. Később kellő elkeseredéssel tudomásul vettem. Úgy 13-14 évesen egyre kínzóbban kívánni kezdtem dolgokat csinálni más fiúval. Ebből a szempontból sajnos olaj volt a tűzre az úszósport. Magamban a klubtársaim iránti szexuális vágyakozás hozta meg az elfogadást. Hiszen, ha csinálni szeretnék velük ezt-azt és azon agyalok hogyan tehetném meg, azaz önelfogadás első lépése. Legalábbis nálam így volt. Utolsó lépésként olyan szemmel bámultam a zuhanyozóban a többieket, hogy találok-e olyan fiút, aki hozzám hasonlóan a többieket "kukkolja". Mázlim volt, találtam. Ráadásul pont azt a fiút, aki a "kívánságlistám" előkelő helyén állt. Innentől hamar meglett a közös ráérzés. Én őt bámultam zuhanyzáskor, ő engem bámult. Nap mint nap ismétlődve. Mindkettőnknek kezdett nyilvánvaló lenni, hogy hasonlók vagyunk és bejövünk egymásnak. Beszélgetni kezdtünk a zuhanyozóban, hosszasan, egymást stírölve. Aztán edzésen kívül is találkoztunk, végül 15 évesen összejöttünk. Nem jártunk, inkább szexuális jellegű kapcsolat volt, vagy barátság extrákkal, ahogy tetszik. Végig titkoltuk mindketten a melegséget. Nem helyes, de a titkolózás útját jártam.

2021. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt ilyen “felismerés” pillanatom, mindig ott volt bennem, sosem gondolkodtam rajta, hogy nekem miért nem a fiúk tetszenek, természetesnek vettem, szóval nagyon megbarátkoznom sem kellett a gondolattal. Szerencsére nagyon elfogadó környezetben nőttem fel, ezért is lehetett számomra ez ilyen könnyű. Most felnőttként már jobban átlátva a dolgokat, tényleg örülhetek ennek, mert rengeteg fiatal vagy akár felnőtt is sokáig küzd önmagával és a környezetével:(
2021. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!