Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum Szaunába keddenként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum Szaunába keddenként most így a covid után szoktak fiatalok járni?

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal gondolkodunk rajta, hogy lemegyünk a Magnumba egy keddi napon, de nem tudom, hogy fiatalok szoktak-e járni és milyen a hangulat, a társaság ott, mert még sosem voltunk ilyen helyen.

2021. aug. 13. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kiaf_sztérdekel...

Ne másokra várjatok, hogy megtöltsék a helyet, menjetek szépen és legrosszabb esetben lerendezitek egymást. Ha senki nincs rajtatok kívül, akkor is legalább felfedezitek a helyet. Ha lesz 1-2 ember, aki mondjuk nem jön be, megkéritek, hogy nézzen, miközben lerendezitek egymást, és máris is szexuális élményetek lesz, szerintem az is tök izgi, ha nézek közben. Stb., stb..

Legyetek kreatívak és bármennyien is vannak, lesz új, pozitív élményetek.

Egyszer éltek.

2021. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
*és máris új szexuális
2021. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, szerintem akkor le fogunk nézni majd és ahogy írtad max együtt elleszünk.
2021. aug. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!