Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fecskét szoktam hordani néha,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esztipeti15 kérdése:

Fecskét szoktam hordani néha, miért van az, hogy ha leveszem pl zuhanyzáskor beállok a zuhany alá és bumm, áll mint a cövek. Ha boxert viselek nem csinál ilyet. Lehet hogy túl szűk a fecske és azért?

Figyelt kérdés
Nem a zuhanytól valamiért a fecske alsó lehet az oka szerintem, másnak is van ilyen?

2021. aug. 14. 15:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem nem minden alakalommal áll fel, de 10-ből 8-szor tuti.

Alsó nélkül? Nem látszik az? Pl ha random feláll?

2021. aug. 15. 17:30
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj ha látszik.
2021. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatalabb koromban mindig fecskét hordtam, nem emlékszem, hogy történt volna velem ilyen. Aztán elkezdtem boxert hordani és akkor kezdett el random merevedésem lenni, kb mindenhol és mindig. :D
2021. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
77%

21/F

Én laza "papás" classic bóxert hordok, azért jó mert hozza szoktatod a farkad a tapintásokhoz és így idővel nem áll fel mindenre, mikor en tapados alsonemut hordtam mindig fel állt mindenre, de mióta meztelenül alszom és laza lobogós boxert hordok így csak akkor áll fel amikor én gondolok rá.

febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!