Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek,volt már olyan köztete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek,volt már olyan köztetek aki nyalt ki puncit? és milyen volt?Akkora gondolok mikor még csak sejtettétek,hogy melegek vagytok és probálkozattok csajsziknál?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet nem csináltam mert csak passzív transzlány vagyok, páromnak viszont volt előttem 2 cisz barátnője mivel biszex és azt mondta nem volt jó illatú számára egyik lányé sem, meg rossz ízű is volt és nem jött be neki annyira.
2021. aug. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szerintem nincs finomabb a világon egy jo puncinál az illata is nagyon jo nem is értem a melegeket...de hát ök tudják
2021. aug. 20. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jó, nem élveztem
2021. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a heterokat nem értem miért kell hülye kérdéseket feltenni?
2021. aug. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Én már csináltam, nyaltam puncit 😄 igazából közben úgy összement a farkam, hogy úgy döntöttem, maradok a fiúknál. Pedig tiszta volt a csaj, semmilyen kellemetlen szaga nem volt 😅
2021. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
kérdező, te csókoloztál már pasival? Úgy mint én? Tudod táncoltam a Szigeten a Magic Mirrorba és utána kicsit elfáradtam és leszálltam a köralakú színpadról és ott volt ő, egy Holland fejkendő szőke és kékszemű fiú, igen. Néztük a színpadot, egymást, néztük újra a színpadot majd egymást végül oda kúsztam hozzá és összekulcsoltuk egymás kezét és csókoloztunk majd elhívtam sátramhoz a fesztiválon. Többit már a fantáziádra bízom.
2021. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Jesszusom, dehogy jutottam odáig! Brrrrrrrr. :)

A csók után már tiszta volt a kép, hogy nem ez az, amit én keresek. Még az a rossz csók sem kellett volna. Rátette a csaj a kezem a mellére (ruhán keresztül, mindketten felöltözve) és én ott akkor azt éreztem, hogy mindjárt kiszaladok a világból. Már a tudat is zavart, hogy megfogtam. Csak azt éreztem, hogy minél előbb el akarom venni onnan a kezem. Rohadt kényelmetlen és kellemetlen volt.

2021. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hatos vagyok, azt is leírom,hogy én egy vidéki meleg buliban egy másik vidéki megyeszékhelyről jött sráccal akartam flörtölni, erre a leszbikus/ biszex barátnője kezdett el mogyórozni és csókolgatni amit viszonoztam, viszont nem volt utána tűzijáték élmény, csak érdekelne, hogy mi járhattott a fejében.. sajnos azóta se tudtuk ezt megbeszélni...
2021. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt osztálytárs haverom tizenéves korában volt lányokkal, gyakorlatilag bármilyen nőt megkapott, olyan helyes és egyúttal kis sármoska is volt, főleg a mosolya, aztán ahogy teltek az évek, rájött, hogy ő igazából ezt nem nagyon élvezi, és igazából őt a f.sz érdekli. Azóta csak meleg kapcsolatai voltak, én is megdugtam párszor, meg szoptuk egymást.
2021. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!