Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerettek talpat nyalni? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettek talpat nyalni? Vagy a párotok szokta a tiéteket? Ha igen, mikor kezdtétek és hogy jöttetek rá? Milyen gyakran csináljátok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 21:54
 1/8 anonim válasza:
82%
szeretnék
2021. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Szeretek. Igazából először csak fantázia szintjén izgattak a lábak meg a talpnyalás/csókolgatás aztán kipróbáltam élőben is és úgy is tetszett. Azért annyira nem gyakran, mert a lányoknak ez önmagában nem okoz túl sok örömöt így igyekszem nem erőltetni túlságosan önző módon.
2021. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez most a homo kategória :)
2021. aug. 21. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ja, bocsi. Nem vettem észre :D
2021. aug. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Az első BDSM-kapcsolatomban a mesteremnek ez volt az egyik fő fétise. Annyiszor nyalatta, hogy nekem is az egyik fő fétisemmé vált. :) Nagyon érdekes érzés, ha belegondolsz, majdnem olyan, mint faszt szopni. Csak persze picit megalázóbb. (Tudom, nem feltétlenül megalázó, de engem főleg emiatt izgat: érzékelteti a dominanciát.)


Nyilván akkor okoz örömöt, ha a másik félnek is. Ha a partner nem igényli vagy nem parancsolja, akkor különösebben nem érdekes önmagában, de ez azt hiszem, a szexben általában is mindenről elmondható. :D

2021. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. aug. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Szeretek, csak sajnos ritkán van rá lehetőség :/
2021. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
a lábujjak szopogatása jobban izgat
2021. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!