Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Mit teszel ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Mit teszel ha a párod erőszakos, durva, stb?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a párommal. 23 éves. Rendszeresen van hogy úgy dug meg hogy fáj és ha szólok se lesz óvatosabb. Vagy volt, hogy mélytoroknál lent tartotta hiába próbáltam a fejem elvenni. Szólok mindig érte de azt mondja hogy hisztis vagyok. Aztán 1-2 alkalom megy normálisan majd újra ez lesz. Meg volt hogy kitalálta hogy megnézné ahogy egy közös haverunk dug meg. Nemet mondtam rá. Erre másnap a srác át lett hívva hozzá mikor mentem hozzá én. Végül belementem mert bejön a fiú meg a pasimnak se akartam nemet mondani, nehogy kidobjon... De bevallom lelkileg ez megvisel. Mit csináljak? Az a baj, hogy szeretem így nem akarom elhagyni.

2021. aug. 23. 17:03
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
97%

Két dolog:

1. Hülye vagy, ha egy ilyen kapcsolatban benne maradsz.

2. Én az első alkalommal pofán vertem volna amikor önzőségből fájdalmat okoz, aztán még neki áll feljebb. Utána meg repül.

2021. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
96%
Már rég otthagytam volna...
2021. aug. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
96%

Ez a srác már híres, vagy ez a kérdés ismétlődik nem tudom.


Azonnal hagyd ott.


Vagy sok ilyen srác van 🤷‍♂️


Már nincs mit megbeszélnetek

Pakolsz és mész, vagy rakod ki.

Soha nem lesz jobb,csak egyre...

2021. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Szeretem... Épp ezért a "kezelés" érdekel és nem az elhagyás. Az exe anno rám írt mikor ismerkedtek, hogy nem normális a gyerek. De ugye 1 évig volt vele és a pasim tette ki. Így nem vettem komolyan. De míg az eszem mondja, hogy hagyjam a szívem nem hagyja, meg sokszor cuki meg minden. Csak vannak ilyen fura dolgok. Mint amiket meséltem. Előtte 8 sráccal voltam. Egy se tudott így hatni rám. Nagyon jó az ágyban csak hát van mikor eldurvul mint írtam. De mondjuk 10 alkalomból 3-4 rossz csak és nem végig csak egy része. Amiket leírtam. A mélytorokba már inkább bele se kezdek ha úgy van mert tudom mi lesz...
2021. aug. 23. 18:15
 5/47 anonim ***** válasza:
78%

Ha szereted, akkor szeresd és viseld el, ne panaszkodj.

Felesleges írni bármit is, mert úgysem fogadnád meg.


Ha a szex ilyen jó, és ekkora hatást tett rád, akkor szépen élj vele, és ne fárassz minket .

Egyébként mindenhez két ember kell. Ennyi.

2021. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
34%
Ímádnám ha nagyon durva lenne... 22 éves passzív szolga
2021. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%

Hát szerintem is a legjobb döntés lenne, ha elhagynád őt, mert ezt a bánásmódot senki sem érdemli meg...

De ha semmiképp sem szeretnél szakítani vele, akkor valahogy meg kell mutatnod, hogy attól még hogy ő az aktív, nem egyedül ő a főnök a kapcsolatotokban. Nem mindig az van amit ő akar.

Meg kell értetni vele, hogy egy ilyen kapcsolat a közös kompromisszumokon alapszik, és csak olyan dolgokat kéne csinálnotok, amik mindkettőtöknél beleférnek, és egyaránt jól esik nektek!

Úgyhogy ez lenne a "kezelés": megtanítani neki, hogy szálljon le a magas lóról!

2021. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen nem változik meg soha, tapasztalatból mondom! Önző, erőszakos, f@sz. Ő nem szeret téged! Ezt te is jól tudod! Hagyd ott amíg nem sérülsz véglegesen. És menj el pszichológushoz, aki segíthet a kapcsolatfüggőségeden vagy egyéb lelki bajodon, mert ha egy ilyen emberrel te még kapcsolatban akarsz maradni, akkor vannak sajnos problémáid. Ezzel nem bántani akarlak, mint írtam van személyes tapasztalatom.
2021. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta privibe hogy SUB vagyok. Honnan tudhatom?
2021. aug. 23. 19:24
 10/47 anonim ***** válasza:
94%
Én biszexként szólnék hozzá. Nekem nem párom van, hanem alkalmi kapcsolattokban élem ki férfiak iránti vágyaimat. Ha a partnerem durva, és ezt hiába teszem szóvá, ott azonnal befejezem az együttlétet, és az se érdekel, mennyire van felizgatva. Ha valaki ennyire önző, és csak kapni akar, adni viszont nem, akkor keressen mást. Neked is ezt a hozzáállást javaslom. Tartsd már magad ennyire fontosnak.
2021. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!