Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy évekkel később kerestetek meg újra egy alkalmi partnert, akivel annak idején egyszer-kétszer összejöttetek?

Figyelt kérdés
Bennem most fölmerült, hogy párakra újra ráírjak. Sajnos viszont nem mindenkinek tudom már az elérhetőségét. De kíváncsi lennék, hogy az ilyen újrapróbák valakinél sültek-e el már jól.

2021. aug. 25. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
még nem
2021. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igen, volt ilyen


40+ férfi

2021. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


És jól sült el? Tudnál kicsit részletesebben mesélni róla?

2021. aug. 25. 09:47
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Én kb mindig ezt csinálom, de akár olyanokkal is néha, akivel anno nem jöttem össze, csak leveleztünk, és reménykedek, hogy azóta meggondolta magát. 😁


Tulajdonképpen három kivétellel asszem mindenkivel szívesen újra összejönnék.

2021. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 -remete- ***** válasza:
94%
Persze. Csak épp nem ertem miért tűnik el. Mondhtná aut, hogy nem aktuális ne keress majd kereslek. De ez megolyan ha ló nincs jó a szamár is.
2021. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerestek igen így Instán és társaikon.

De én az alkalmit mindíg úgy kerestem akivel esetleg többre is van esély, aki meg tetszett

Így én kapcsolatban vagyok, és nem csalok ezt leírom válasza.

2021. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Előfordult már hogy korábbi szexkapcsolat eszembe jutott és gondoltam miért ne ismételjen az ember ha a másik fél nyitott rá. Nagyon sokszor nem a válasz (vagy nem is érkezik), néha meg igen. Ha ezt szeretnéd akkor hajrá, írj rájuk és úgyis látod a választ.
2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Volt egy olyan, akivel csak nagyon szoftos együttlét volt (masszírozás, meztelenkedés, enyhe orál), utólag sajnáltam, hogy nem mentem többet hozzá. De már nem találtam sehol az elérhetőségét. Aztán egyik nap megláttam az utcán, de ő vagy nem vett észre, vagy nem ismert föl, vagy nem akart észrevenni...


De voltak mások is. Szerintem írok párnak, akit még el tudok írni. Kifejezetten rossz élményem nem nagyon volt.

2021. aug. 25. 12:35
 9/11 A kérdező kommentje:

#6


Erre külön. Igen, sokáig én is így voltam vele. És több alkaminál eleve láttam, hogy párkapcsolatra nincs esély, nyilván ezért sem forszíroztam nagyon (meg ők sem). De ma már kissé máshogy állok hozzá. Alkalmi is lehet érdekes, értékes, sőt bizonyos értelemben kielégítő.

2021. aug. 25. 12:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt és nem volt rossz újra!
2021. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!