Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek férfiak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek férfiak miért nem ismerik be, hogy sokkal nagyobb az igényük, mint a heteroknak vagy a leszbikusoknak?

Figyelt kérdés

Bírom ezen az oldalon, hogy mindenki védi saját magát azzal, hogy a hetero fiúk, lányok és a leszbikusok is ugyanúgy válogatnak, de ez abszolút nem igaz, sőt. Épp az ellenkezője. A melegek iszonyat válogatósak, vannak kivételek, de ha megnézitek a társkeresőket a felhasználók 90%-a sokszor eléggé bunkón megfogalmazva kiköti, hogy milyen elvárásai vannak (arról nem is beszélve, hogy saját magukhoz képest eléggé abszurd dologat tudnak kikötni).

A heteroknál és a leszbikusoknál sokkal nagyobb számban fordul elő az, hogy mondjuk egy pár egyik tagja kevésbé csinos/helyes, mégis szeretik egymást. Sok meleg kapcsolatra vágyik, de az igények miatt rengeteg egyedülálló van. Nem gondoljátok úgy, hogy mi melegek saját magunk paródiája vagyunk az igényeinkkel? Fog ez változni valaha, vagy sosem?


2021. aug. 26. 08:01
A kérdező szavazást indított:
A melegeknek sokkal nagyobb igényeik van, mint a hetero férfiaknak, nőknek és leszbikusoknak.
Nincsenek nagyobb igényeik.
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom nem írnak neked vissza a legjobb pasik grindren :(
2021. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elismerem, hogy egy kicsit válogatós vagyok, de ezt semmiképp sem fogalmaznám meg bunkóan és addig nem is várnám el azt a szintet, amíg saját magam nem vagyok legalább azon.
2021. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén szólva én is kicsit válogatós vagyok, de ez természetes mivel nem tetszik az összes férfi ezen a világon. És én is, meg szerintem a legtöbben is úgy vannak ezzel ahogy a #2 írta, mégpedig hogy olyan srácokat választunk akik ugyan azon a szinten vannak mint mi. Mivel ha nem dolgozok magamon és egészségtelenül eszek akkor nem várhatom el hogy a grinder legszebb és legsportosabb pasija rám ír csak azért mert a személyiségem 10/10, de a egészségemmel még a kutya sem törődik. És most képzeld el magadat a grinder legszebb és legsportosabb pasija ként, éveken át dolgoztál hogy elérd ezt a fizikumot, fel jelentkezel grindere képekkel és az összes felhasználó rád ír, lehet bunkóságnak fogják tartani azt hogy nem írsz valakinek vissza, de lehetetlenség minden egyes pasival írni aki rád ír, és azt akarod nekem mondani hogy te ebben az esetben egyáltalán nem fogsz kicst sem válogatni? Aztán meg ott van a korosztály, ha 21 éves pasi vagyok akkor ne ítélj el és háborodj fel azon hogy nem akarok írni egy 45 éves férfival, vannak akiknek a öregebb pasik jönnek be, de nem mindenki ilyen, szerintem meg az a legjobb ha mindenki a saját korosztályában belül válogat partnert.
2021. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném hogy nekünk sokkal magasabbak lennének az igényeink, nézd meg a mai tini lányokat... Meg azért a hetero pasik is igencsak a legjobb nőket akarják, úgy hogy még csak átlagosan se néznek ki.
2021. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magához hasonlót szeretne vagy magánál jobbat.
2021. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a heterókat nézzünk, szerinted ha egy csaj 10 random pasinak felajánlja magát, hogy dugják meg, hányan fogják visszautasítani?

Max 1 ember, de az is csak azért mert meleg.

A hetero pasik is mennek minden lyukra.


A leszbiknél ez szerintem azért megy másképp, mert nekik elsősorban érzelem kell a szexhez, mint a hetero csajoknál.

A nők máshogy vannak "felépítve" mint a pasik.

2021. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni válogatós vagyok, de csak annyi, hogy nem keresek alkalmit, illetve még ha nem adonisz, de szimpatikus legyen valamilyen szinten(magyarul sokakat beszivezek tinderen), de aztán dobnak, mert van plusz tíz kiló, illetve második nap nem akarok lefeküdni, de úgy hogy még nem is láttam. Ahhoz képest, hogy sokan mondják, hogy "bármilyen pasi jöhet", nem, mindenkinek van igénye, csak őszintének kell lennie, mert csak kárt okoz ha hazudik
2021. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Általában azok panaszkodnak mások válogatóssága miatt, akik sokkal vonzóbb partnert szeretnének találni, mint amilyen vonzóak valójában ők maguk.


Én helyes biszex férfiként azt látom, hogy ezerszer könnyebb férfit találni, mint nőt.

2021. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a kérdező is olyan, mint a nyomik, akik Stumpf Patrikkal próbálnának flörtölni a Tik-Tok kommentekben. Múltkor is láttam egyet, aki ki volt akadva, mert nem ír neki vissza:D
2021. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy így van.

Átlagos férfiként egy átlagos, egyszerű barátnak örülnék,nem egy hiú, beképzelt valakinek.

Na elmondhatom, hogy nagyon nehéz dolgom van, találni ilyet.

Lehet, hogy nem írnak, nem hirdetnek sehol az egyszerű,de megbízhatóbb és értelmesebb férfiak.


53F

2021. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!