Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha lenne 30 évesen egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne 30 évesen egy idősebb 2 ingatlannal rendelkező nyugdíjas meleg ismerősötök, akivel szoros barátságba kerülnétek, bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés

Bár nem érzel iránta semmi szerelmi vagy szexuális vágyat, de mivel sok idősebb testvéred van, és 30 évesen COVID okozta válság miatt nem biztos, hogy fogsz rendelkezni önálló ingatlannal. Így némi ápolási és gondozási támogatásért cserébe, megkérhetem-e arra, hogy kössük össze az életünket bejegyzet élettársi kapcsolatba és hogy esetleg így utána örököljek illetékmentesen halála után.


Szerintetek ez elítélendő?



2021. aug. 27. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
#érdekkapcsolat aztán ki tudja mikor halunk meg, szerintem már mindegy,
2021. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Eltartási szerződésnek hívják az ilyet.
2021. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a golddiggerek meleg változata vagy, de nem török feletted erkölcsi pálcát. Neked kell eldöntened hogy az értékrendedbe ez belefér-e (az enyémbe nem férne bele olyannal dugni ingatlanért, pénzért vagy bármilyen előnyért aki nem vonz, de a te életed).
2021. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok dugni vele, se semmit, de szimpatikus emberileg... viszont nekem sose lesz önálló ingatlanom és mellette dolgoznék is....
2021. aug. 27. 16:59
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
soha ne mondd,hogy soha, ha íg állsz hozzá
2021. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elítélendő.

Ha neked, és a másik félnek is jó így, akkor miértne?

Azt viszont neked kell tudni, hogy akár hosszú évekig is képes vagy-e ezt csinálni, Esteleg ha a partner ez idő alatt többet is akar.

2021. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nem,én is odaadnám a fiatalságom támogatásért
2021. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer érzelemből fogadtam be egy srácot, eleinte értelmes volt, jó barátok voltunk.

Mégis ellopta az összes megtakarított pénzem és lelépett, két hónap után.

És még csak öreg sem vagyok.


Kösz, de nem bíznék már meg senkiben.

2021. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Undorító dolog
2021. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Uhhh 8dik válaszoló..

Hát jó naiv voltál.

Kis piszkos sunyi alak...

2021. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!