Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek.Ha férfi fenékbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek.Ha férfi fenékbe berakjátok a péniszeteket akkor a nőbe miért nem?Mi az ami taszít benneteket?

Figyelt kérdés
azokat a válaszokat nem fogadmo el hogy amiért egy hetero nem rakja be egy férfinek.nem ugyan az kérem akik ezt a élehetöséget látják válasznak azok kerüljenek
2021. szept. 9. 12:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
nem basztatásból irtamkia kérdést télleg érdekel.
2021. szept. 9. 12:06
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudok elvonatkoztatni tőle, hogy nő. Női teste van, amihez nem vonzódok.
2021. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Hogyha te heteroszexuális vagy, kedves kérdező, és egy női fenékbe beteszed a farkad, akkor nem lenne mindegy, hogy egy férfi fenekébe teszed bele?

Hmm?

Ugyehogyugye…

2021. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
A neme koma,az számít!
2021. szept. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 steven95 ***** válasza:
100%

Egy FTM férfi esetében (aki férfinek néz már ki, de vaginája van) miért nem akarod oda berakni?


Miért nem csókolózol a haveroddal, hisz száj az száj?


stb...


A kérdésre válaszolva: ami taszít az a nő. :)

2021. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A szex az nem csupán két test érintkezése, hanem két emberé.


A melegek a férfiakat az egész lényük miatt szeretik, nem egy bizonyos testrészhez vonzódnak. Ha valakit csak egy bizonyos testrész izgat föl, azt úgy hívják: fétis. Ha van ánuszfétises ember (nem tudom, van-e ilyen), akkor annak lehet, hogy mindegy, női vagy férfi-e az ánusz.

2021. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Mert mondjuk no az illeto es a melegeket nem izgatja a noi test.


Nehez volt rajonni, mi?

2021. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Neked számít hogy a markodba, vagy ánuszba teszed a pélót? Hogy egy csinos, vonzó partnerbe, vagy egy koszos, igénytelen hajléktalanba? Ugye hogy számít a "körítés"?

A vágy fejben keletkezik a "körítéstől" a dugás csak a beteljesülése. A meleg nem vágyik nőre, a hetero meg pasira ilyen egyszerű, fogadd el.

2021. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Az Össz kép a lényeg. Ha a nőt látom magam előtt fél sem állna rá. Hiába ugyanolyan a segge mint egy fiué. Ha egy fiút látok úgy, egyből áll a cerka.
2021. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Én hetero vagyok, világ életemben az voltam, de nagy unszolásra egy szexpartnerkeresőn, találkoztam egy sráccal, aki leszopott és meg is dugtam. Hát, nyilván a fizikai ingerektől elélveztem, de maga a helyzet nem volt izgató, mert nem nő volt a partner, egyszerűen más a teste, hangja, mozgása, reakciók, minden. Nem is szeretném még egyszer. Maradk a nőknél.

Na, a melegek pont így vannak vele, csak fordítva.

2021. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!