Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belemennél hogy felvegyék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennél hogy felvegyék ahogy szopsz valakit?

Figyelt kérdés
Régi álmom egy ilyen videó, de mindenki parás.

2021. szept. 10. 08:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
dehogyis
2021. szept. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen de csak ha ő is látszik rajta hisz akkor nem teszi ki sehova. :)
2021. szept. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Bele,de nem idegennel és csak ha ő is látszik. Haverommal csináltuk már
2021. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha bejön a srác simán. Ha felteszi valahova neki is baja lenne belőle... Meg oké, felteszi. és? Ki találja meg a naponta feltöltött több ezer videóból?
2021. szept. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Én soha nem mennék bele ilyenbe.
2021. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a pasim felvette telefonnal ahogy szoptam.
2021. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem magadat veszed fel?
2021. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Bele. De nem hazi hasznalatra, hanem ha utana feltennenk valahova. Izgalmas lenne nezni a reakciokat a videonkra. De a azert vennek fel valami kisebb maszkot (van ami csak a szem korul takar es a szaj szabadom van), hogy ne legyek felismerheto.
2021. szept. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem ez határozottan izgat, de csak akkor, ha a felvett anyagot diszkréten kezelik. Volt is rá példa (több is), hogy lefilmezték, ahogy szopok. Fényképek pedig még többször készültek. De mindig kikötöttük a partnerrel, hogy a dolog diszkrét kezelés alá kerül.


Tudom, hogy van ennek kockázata, de sokszor átgondoltam én ezt. Mit csinálna egy ilyen képpel vagy videóval? Miért tenné föl netre? Mi értelme volna? És ha föl is tenné: ki ismerne föl ebből a 300 millió videó között? És ha ezt valaki ugyanígy átgondolja, akkor meg minek verne át?


Persze éppen ezért érdemes IQ-ra szűrni a partnereket.

2021. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!