Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem jön össze?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban egy nagyobb fiu eroszakoskodott velem.Mara felnott lettem,de ra jottem,hogy szeretem a pasikat is.De a szexet csak ugy tudnam elvezni ha ujra atelhetnem a gyerekkori traumaimat.Azert irtam traumat mert volt egy masik fiu is.Igazabol o nem kenyszeritett,de idosebb volt nalam es o kezdemenyezte.Kanos volt es nagyon helyes :) Bele mentem.Nem volt semmi komoly,de tobbszor ram fekudt mesztelenul.

Akar 2 pasit is be vallalnek akik szexben csak a sajat gyonyoruket tennek előtérbe,Viszont szex utan szeretgetnenek az agyban,hogy megnyugodjon a lelkem :)

Eddig nem jott ossze.Kover vagyok.Valoszinu ezert nem.Penzt is fel ajanlottam mar,de a vegen az erdeklodok el inaltak.Neha en sem vagyok ebben biztos,hogy jo otlet lenne :(



2021. szept. 11. 04:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Próbálj keresni magadhoz hasonlót (mindenféle típusban léteznek emberek), és sztem akkor könnyebben össze tud jönni a dolog.
2021. szept. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, nem olyan nehéz lefogyni.
2021. szept. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

#2 vagyok

NEM kell lefogynia!

Csak hasonlót érdemes keresni.

2021. szept. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
De szörnyűek is ezek a gyerekkori traumák. Bár én inkább elfelejteném, mint újra átélném.😀
2021. szept. 11. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%

Tudod,az a helyzet, hogy aki szeretgetni tudna, az nem hiszem,hogy erőszakos akarna lenni.

Aki pedig önző és erőszakos, attól ne nagyon várj szeretgetést,főleg nem lelki megnyugvást.

De azt hiszem, ma tízből nyolc meleg olyan, akinek valami traumája volt,és ezért olyan furcsák az "igényei "...


És nem azért nehéz a dolgod,mert kövér vagy, nyugi.

2021. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon érdekes, amit írsz, kedves kérdező.


Talán a BDDM terén érdemes keresgélni. Bennem is van egy ilyen hajlam. Vágyom a megalázódásra, arra, hogy erőszakoskodjanak velem, bántsanak. Biztos vagyok benne, hogy ennek köze van bizonyos traumákhoz. Túl érzékeny, talán enyhén nárcisztikus is voltam gyerekként, ezért minden apró bántás mélyen érintett. És talán csakugyan ezt szeretném újra megélni, immár "biztonságos" körülmények között. Talán nem is más ez, mint egy pszichoterápia. :D


Mindenesetre én két éve vagyok benne a BDSM-ben, találtam magamnak dominánsokat, és határozottan úgy érzem, hogy jót tett ez a lelkemnek.


Tény, én vékony vagyok, úgy azért könnyebb, de biztos van olyan, akit nem zavar, vagy akár vonz is a kövérség.

2021. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!