Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túl nagy az eltérés,amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy az eltérés,amiért ezt érzem ?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok kapcsolatban egy 52 éves férfivel, most leszek 26.

Szeretem,de már inkább barátian,viszont néha neccesnek tartom,hogy kézen fogva akar sétálni,meg hogy becézget nyíltan.

Ez azért lehet,mert a kapcsolat elfáradt, vagy mert az eltérő kor kezdi éreztetni a hatást.

Nem élek vele egyébként.


2021. szept. 18. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a kapcsolatotok leült.....nem hinném hogy ez kizárólag a korkülönbség miatt van
2021. szept. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Túl idős hozzád
2021. szept. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Túl idős hozzád.

Meg azt veszem észre, hogy pluszba extra gyerekesek is.

Jobban jársz egy veeld egykorúval szerintem

2021. szept. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak 10évvel volt idősebb a párom. De ahogy telt az idő egyre laposabb lett a kapcsolat és egyre jobban kiütközött a korkülönbség.
2021. szept. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha régen szeretted, ha becézgetett kézenfogva mentetek

Akkor elég egyértelmű hogy nem szereted.

A párom soha nem szerette ha becézem, és semilyen körülmény közt nem lehett megfogni kezét

3éve vagyunk együtt és egyre jobban kívánja ezeket a dolgokat.

2021. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem baj, majd ha egyedül leszel, akkor jobb lesz. Mármint a Társadnak!!!
2021. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Részedről elmúlt, ez van. Csak ne hitegesd.
2021. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem érzed azt mint az elején és úgy érzed, hogy nem fog vissza jönni akkor szerintem nem éri meg folytatni.
2021. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Sose fog kijönni egymással két ember hoszzútávon ekkora generáció különbséggel. Ezt jól jegyezd meg. Hiába is vannak is sokan "okosak". Szart nem tudnak az agyfejlődésről és a normális gondolkodásról. Félre értése ne essék. Heteroknál sem normális ez. Tessék szépen saját korosztályban keresgélni, mert abban tudsz harmóniára találni. Vagy kérj segítséget szakembertől, mert az sem normális, hogy idősebbre vágysz. Kicsit gondolkodj el a traumáidon és magadtól is rájössz, hogy mi okozza ezt.
2021. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
amíg jó zsebpénzt ad addig tarts ki !
2021. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!