Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmi szexnek indult, majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnek indult, majd tartós szex lett belőle, életem legjobb szeretője, és kiderült, hogy velem csalja a párját. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Eddig vele szexeltem a legjobbakat az életemben, olyan nagy az ágyban (és az ágyon) kívül az összhang közöttünk, képesek vagyunk akár órákat csak csókolózni, vagy beszélgetni a semmiről.


Aztán vasárnap amikor együtt iszogattunk kibökte, hogy neki van egy tartós 6 éves kapcsolata (pasival nyilvan) amiben jelenleg is benne van, de úgy érzi, már kihűlt az a kapcsolata.


Teljesen ledöbbentem, azóta nem beszéltem vele, holnap találkoznánk megint, mit csináljak most?


25/passzív


2021. szept. 21. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vele is ilyen jókat hatalmasakat szeretkezik elhiheted..
2021. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Akkor megismertél egy teljesen átlagos,hétköznapi viselkedésű meleg férfit.

Semmin ne csodálkozz.

2021. szept. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Dugjatok ha akarsz, csak helyre tette benned a dolgokat hogy csak kéfélőpartner leszel számára ne ábrándozz többről.
2021. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Isten hozott a klubban, haver!
2021. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
szard le, csak így tovább !
2021. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy akkor most abba kéne hagyni a vele való szexet nem? Mert mégis csak velem csalja a párját.
2021. szept. 21. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Én abbahagynám. A legtöbben nem. Sajnos ez teljesen átlagos köztünk. Valamiért csak kevesen képesek elkötelezni magukat.
2021. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha végzett a kapcsolatával mehet tovább, de addig minden kapcsolatot megszakítanék vele.

Azt tudnod kell ha lesz is folytatás, te ugyan így fogsz járni mint a jelenlegi exe.

2021. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
#6 nehogy abbanehagyd ! Tudod milyen qva keserves manapság találni egy jó szexet/ szexkapcsolatot?! Meg kell becsülni ha már a sors faszt sodort eléd !
2021. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem én fogok helyetted dönteni, de én voltam egy ilyen helyzetben és én kiléptem. Akik azt tanácsolják, hogy folytasd azok úgy tekintenek a dologra, hogy ha veled csalja, akkor mással is fogja. Ennek alapján felteszek egy analogikus hipotézist. Valaki odajön hozzád és fegyvert akar vásárolni tőled. Meg akar vele ölni valakit (vagy tegyük fel, hogy csak megsebesíteni, hogy ne legyen olyan súlyos). Tegyük fel, hogy van eladó fegyvered. Ha eladod neki, keresel rajta, ha nem adod el, nem keresel, de valaki mástól ugyanúgy meg fogja venni a fegyvert és ugyanúgy véghezviszi a tervét. Eladod neki a fegyvert? Ugyanez a felállás a te esetedben is.
2021. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!