Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen érzés volt legelőször?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt legelőször?

Figyelt kérdés

Amikor bekaptad valaki farkát / Mikor bekapta valaki a farkad ?


(igen, mindkét felet kérdezem)


2021. szept. 23. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaa, és kategória!
2021. szept. 23. 20:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

furcsa, de tetszett, szivesen szoptam.

F

2021. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

jó volt. közben simogatott és bíztatott.

23/F

2021. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nagyon vágytamrá. Végre. Izgatott milyen lesz?

Jól fogom szopni?

Élvezni fogja?

Milyen izü lesz a spermája?


Szerencsére minden jó volt.simogatta a fejem, és a végén megdicsèrt.



Olyan volt mint vártam. Előtte már sokat szopott csak a pia miatt nem tudtam elmenni. Én is simiztem a fejét,és irányitottam,hogy hogy csinálja.

2021. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura volt, hogy a srácnak a legnemesebb testrészét szopkodom :D de egyébként jó volt, azóta is örömmel teszem :)
2021. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nagyon izgultam de segített hogy ne legyek zavarba. Amikor már mindketten meztelenek voltunk az már jó volt
2021. szept. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Csodálatos volt! Kiskamasz korom óta mindig amikor a strandon a klassz pasikat néztem és hokiztam rájuk a víz alatt, arról álmodoztam,hogy szopom a farkukat.


Amikor először teljesült vágyam, az maga volt a Mennyország!

2021. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%

Amikor én kaptam be először:

Furcsa volt, jó illata volt, és jó íze. Nem gondolkodtam, hogy mi lesz akkor, ha elmegy, és ezt honnan fogom tudni. Játszottam vele, hol a nyelvemmel csiklandoztam a makkot, hol mélyen a számba vettem.

Egy ponton, amikor épp a számban volt, éreztem, hogy reszketnek a combjai, remeg az egész teste. Nem hagytam abba, amilyen mélyen csak tudtam, a számba vettem. Kisvártatva tele is élvezte a számat. Finom volt, és sok. Úriember módjára mindet lenyeltem.

Ezek után ő vette a szájába az enyémet. Nem kellett sok, fél perc után én is "mentem". Mind lenyelte ő is.

14 évesek voltunk.

Sokáig "játszottunk" így...

2021. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettő ugyan akkor 17 évesen ....
2021. szept. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom szerszámát szinte naponta láttam (szép formás volt, már a látványa is izgató volt), így hát egyszer, mikor közösen vertük, akkor kézbe vettem, és ráhajoltam. Fura volt, még hitetlenkedett is, hogy tényleg ezt szeretném, de nagyon vágytam rá, hogy élvezésig szopjam neki, így kb. 10 perc múlva meg is jutalmazott egy szép adaggal. Azt a részét külön szerettem, mikor a végén megfeszült, és lüktetve spriccelte a számba a spermát. Tetszett az íze is, így örömmel lenyeltem neki. Sokszor átjárt aztán hozzám, párszor ő is elélveztetett. Sajnos azóta sincs más, akivel ezt csinálhatnám.
2021. okt. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!