Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavaró, vagy lelombozó, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró, vagy lelombozó, ha egy péniszből nem kilő az ondó, hanem csak kicsorog?

Figyelt kérdés
Sziasztok mióta megnagyobbíttattam a húgycsőnyílásom(meatototmy) azóta nem igazán tudok "lőni" az ondó csak így kicsorog vagy kifolyik a lyuk alján. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehet zavaró vagy valaki számára lelombozó?

2021. okt. 8. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Amit csináltattál az a lelombozó 🤷🏼‍♂️
2021. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek alapból így jön ki. Nem zavaro számomra. Nincs ebben semmi gáz. Az is csak egy olyan részlet, hogy te gondolod túl.

Még bizonyos szempontból jo is, mert így nem kell minden honnan takarítani, meg keresni hogy merre ment. 😀

Az viszont más kérdés, hogy mért nagyobbitattad meg a nyílást? Az ilyen dolgokat sose értettem, mért nem volt jó az úgy amilyen volt?

2021. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából nem várom el senkitől, hogy ez tetszen neki, nekem így tetszik és a saját magam élevezetére csináltattam.

2 igen takarítás szempontjábol sokkal jobb😂

Hát ez egy fétis nálam, tetszenek ezek anfajta testmódosítások, erről meg sok jót hallottam, húgycsőtágítás fétisem van, már régóta csinálom és elengedhetetlennek tartottam, az ilyen körökben azt szokták mondani, hogy aki ebben érdekelt annak ajánlott ezt megcsináltatnia, és nincs rá panasz:)

2021. okt. 8. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Én eddig úgy tudtam hogy a meatotomy végrehajtására ritka genetikai eredetű bőrbetegségek során kerül sor, amik során összenő a húgycsőnyílás és ezért műtéti úton kell kinyitni. Nagyon rossz lehet annak aki ilyenre szorul és nehéz elképzelni hogy valaki önszántából ilyet kérne az amúgy egészséges péniszére.
2021. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
2-es vagyok. Hát kinek mi. Mobdjuk ezt én sosem fogom megérteni, de el tudom fogadni. A saját tested, végülis a te dolgod hogy mit csinálsz vele. Ha így jó neked, akkor nincs gond.
2021. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Páromé is csak kifolyik, semmi baj vele.
2021. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavaró vagy lelombozó. Van akinek műtét nélkül is ez az alap. A Tim Tales filmekben a Tim Krugernek is mindig csak csorog. Nekem meg az államon vagy a fejemnél a falon csattan, ha rendesen fel vagyok húzva. Kinek így, kinek úgy.
2021. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es igen alaból erre való, vagyis a húgycsőnyílás nagyobbítás ez úgy egy általános fogalom ami úgy bármilyen okból történhet, és ez egyfajta testmódosítás is ami viszont sok pozitív dologgal kecsegtet:)
2021. okt. 10. 03:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál a testével amit akar, bár én jobban szeretem ha beterít a cucc... :D
márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!