Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szörtelen 40es passzív srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörtelen 40es passzív srácnak van esélye a magnum szaunában...?

Figyelt kérdés

2021. okt. 11. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen van.

Akár fiatalabbnál is.


27F/A

2021. okt. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Egy negyvenes mióta "srác"?
2021. okt. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez engem is érdekel... Kezdő, 40es biszex vagyok.
2021. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Magnumban hallottak alapján kb mindenkinek van esélye
2021. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha felkínálod magad, utalsz rá, mi a vágyad, azonnal kiderül, hányan szeretnének magukévá tenni. Meg fogsz lepődni, többen, mint gondolnád.

De azért az is egy fontos részlet a kérdésben, hogyan nézel ki. Mert van olyan megjelenés, ami nem lenne ennyire sikeres ott sem, máshol sem.

2021. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kajak53 ***** válasza:
100%
Én voltam soxor a Magnumban és kedvelem azt a helyet. Az én tapasztalataim szerint minden szempontból nagyon kultúrált hely. Életkortól függetlenül alkalmas kapcsolatteremtésre. Többször is megtörtént, hogy semmi nem jött össze. Máskor meg kellemes és tartalmas emberekkel lett szex. Személyszerint nekem nagyon vonzóak a szörtelen fiúk/férfiak. De persze fontos a kinézet is. Bátran lehet kapcsolatot keresni, de ugyanúgy visszautasitani is. Van lehetöség anonim szexre is a legsötétebb termekben, ahol csak a kezek érintése segit a tájékozódásban.
2021. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!