Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már olyan fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan fiúval együtt, akiről eleinte nem is feltételeztétek, hogy meleg lehet, aztán végül kiderült és kialakult köztetek valami?

Figyelt kérdés
A sztereotipiák mind azokat a melegeket reprezentálják, hogy a feneküket rázzák, kényeskedve beszélnek, rózsaszínt hordanak és arany gliterrel van beszórja a fejük, holott tudjuk, nem csak ilyen melegek vannak.. de hogy lehet ezeket a maszkulinabb meleget megismerni? Hol lehet ilyenekkel egyáltalán ismerkedni..Nektek volt már olyan fiúval dolgotok, akiről soha nem feltételeztétek, hogy meleg lehet? Érdekelnek a sztorik! :D

2021. okt. 12. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,egy orvosi rendelőben kérdezősködött tőlem majd egyre közelebb ült. Feltűnően helyes volt. Kicsit "gyanús" volt hogy nem-e meleg de nem látszott rajta. Egésznap a fejembe járt. Majd másnap az egyik társkeresőn képpel együtt rám írt, hogy találkozni akar. Alig hittem el hogy ez megtörtént, dobogott a szívem rendesen.
2021. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gimnáziumban nekem is volt egy osztálytársam, aki elég jól nézett ki, mondjuk nem volt valami eszes, de elég szép teste volt, sportolt sokat, focizott javarészt.. voltak gyanús jelek nála, hogy meleg.. az egyik ilyen az volt, hogy folyton a fiúkon szeretett lógni, lányok féle alig nyitott, a padtársát konkrétan folyton ölelgette, igaz, azt idegesítette, majd amikor egyszer megkérdezték tőle, hogy "te meleg vagy?" dühösen lereagálta úgy, hogy "pfúj, dehogyis"..Aztán történt egyszer, hogy szalagavató előtt a fiúkkal együtt mentünk öltönypróbára, hiszen ugyanazon a helyen csináltuk mind az öltönyöket, és míg próbáltuk őket vele kerültem az egyik próbafülkébe, mivel nem volt elegendő próbafülke külön mindenkinek.. Na ott azon kaptam magam, hogy vállon puszilt.. én lesokkoltam és egy "te hülye vagy?"-al reagáltam rá.. ő meg elkezdi, "na nem tetszik?".. ekkor felöltöztem és kimentem.. Rólam kb tudták hogy meleg vagyok és nem tudom, hogy ezért próbálkozott vagy csak én képzelem be a dolgot és csak hülyült? :D
2021. okt. 12. 20:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vallon puszilos nagyon aranyos kis tortenet:) egyebkent egy full hetero srac nem fog vallon puszilni egy fulkeben az biztos:D
2021. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen.. azután gondolkodtam rajta, hogy ha viszonzom valahogy én is a dolgot, ne talán tán megcsókolom, hogy reagált volna, mi lett volna a későbbiekben.. sajnos úgy látom,ő az a típus aki soha nem vállalná fel, ha meleg, sőt inkább lenne tagadásban egy lánnyal, de akkor miért mert mégis ilyen lépést tenni, hogy vállon puszil, meg ölelget más fiúkat (nem épp bárati öleléssel)..
2021. okt. 12. 21:06
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ugy ahogy te is mondod. Sokan nem merik vallalni magukat es igy elik ki magukat. Korabban emlitetted, hogy rolad tudvalevo, hogy meleg vagy. Pont ezert merte veled csinalni. Kicsit olyan mintha felhivta volna magara a figyelmed.
2021. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hát valószínű.. csak én meg nem vagyok az a "rögtön gyerünk csináljuk" típus, főleg, hogy ilyen váratlanul ért a dolog.. 4 év kellett hogy lépjen felém, azért kicsit durva :D...

amúgy kiváncsi vagyok még ilyen sztorikra, az unalom nagy úr! :D mások történetei meg mindig érdekeltek, ugyanis nagy tapasztalatom nincs e téren.

2021. okt. 12. 21:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
„hogy lehet ezeket a maszkulinabb meleget megismerni? Hol lehet ilyenekkel egyáltalán ismerkedni?” Kérdező, az ismert meleg/bi partnerkeresőkön bőven láthatsz férfias pasikat.
2021. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom,hogy aki valóban maszkulin, ő vagy egy femininebb fiút keres maga mellé ,vagy olyan elvárásai vannak, amit csak egy nagyon szűk réteg tud teljesíteni. De cáfoljatok meg :DD
2021. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt látom.. nagyon ritka az, hogy két maszkulin pasi van együtt, attól valamivel gyakoribb még a két femininebb pasi is..azt hiszem ha nagyon maszkulin külsejű pasit akarunk akkor az edzőtermekben kell keresgélni xD..
2021. okt. 13. 10:48
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ott meg már a puszta környezet miatt is jobban rejtőzködnek, mert annyi szekrény méretű "hímállat" között hamar ki lenne közösítve sajnos
2021. okt. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!