Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magadra ismersz? Vagy ismersz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magadra ismersz? Vagy ismersz olyat, aki ilyen?

Figyelt kérdés

Az alábbiak egyszerre:


– 25-30 év közötti meleg férfi

– Nem, vagy csak nagyon kevésszer volt még férfival (ill. nővel)

– Vágyik "barátra"/társra/szexre, de külső/belső gátlásai miatt még nem igazán jött össze neki semmi (nem pedig azért, mert mondjuk csúnya/dagadt/hülye lenne)


Kérlek, külön emeld ki, ha debreceni vagy környéki vagy.


A válaszokban nem kell jelezni, hogy egy balek vagyok (tudom), próbálkozzak Romeón/Grindren stb. (próbálkoztam), rossz helyre írtam a kérdést (nem, mert ez legalább annyira tartozik ide, mint a társkereséshez). Az érdekel, hogy vannak-e még ilyenek, mint én.



2021. okt. 15. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok. Kipróbálnám milyen sráccal. Passzív szerepet. De kom megye.
2021. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! 30 vagyok és idén vesztettem el az sz kártyát. Biszex de csajjal nem voltam még csak sráccal. De azért kezd megjönninaz önbizalmam. Minden jol sikerült randi után egyre jobb, de azért még nem vagyok egy Don Juan 😀

Azt tanácsolhatom hogy ne görcsösen keressétek a szerelmet, az úgy sem fog müködni, tapasztalatbol mondom.

Nem vagyok debreceni és nem is keresek most.

2021. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok, illik rám a leírás csak sajna nem Debreceni vagyok.

Nekem kis méretem van és gátlásos vagyok és félénk.

22 passzív srác

2021. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza még belefér? :)
márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha Te vagy álmaim embere, akkor igen.
márc. 13. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!