Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit reagálsz ha előkerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálsz ha előkerül váratlan helyen valaki akivel extrém szexed volt?

Figyelt kérdés
Szóval egy srác van akit női ruhába szoktam dugni, stb. Tegnap a moziba a barátaimmal mentem. Tök kínos volt hogy ott van. Féltem, hogy rámköszön, mert levágós kissé a srác és akkor mit mondok. Főleg ha még oda is jön dumálni. Ti mit szoktatok ilyenkor?
2021. okt. 22. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Semmit. Megölöm.
2021. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Úgy próbálok ott mászkálni hogy ne lásson meg. Vagy odabólintok mikor egyedül vagyok. Nekem is volt ilyen. Az egyik srác akit szoptam jött a barátnőjével. A vicces, hogy aznap délelőtt én szoptam le :D De tinik voltunk így nem lepett meg.
2021. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán lenne f@szom ahhoz is hogy köszönjek,ha már arra tudtam használni,hogy megdgjam...
2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát peeeeeersze :)
2021. okt. 22. 18:45
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Micsoda kamu kérdés. :D
2021. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
Talan nem kene titokban b*z*lni, es akkor nem lenne problema. Nem azzal van a gond, ha meleg vagy, hanem azzal, ha ezt a baratnod hata mogott csinalod...
2021. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm? Nem párom. BARÁTnőm. Tudod mint a volt osztálytárs. És bocsi, hogy nem élő prideként élem az életem hanem magánügynek tekintem a magánéletem. Ne haragudj, hogy nem teszem ki magam felesleges támadásoknak. Bizonyára egy mocskos nagy bűnöm ez...
2021. okt. 22. 21:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy köszönsz annak az embernek,akinek az előző esti örömeidet köszönheted,nem azt jelenti,hogy ott a moziban meg kell dugjad mindenki előtt🤨

Ez szimpla illem,hogy ha ismerek valakit,odaköszönök

2021. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Pár éve volt egy srác, akivel összejártunk. Általában szoptam csak, de többször dugott is.

Egyik nap munka után beültünk a plázába enni. Kaja közben egyszer csak ott ment el előttünk a barátnőjével.

Én párszor ránéztem, ő meg ahogy észre vett szinte folyamatosan nézett.

Hála istennek ennyi volt, nem is köszöntünk, meg semmi.

Azért kicsit bennem volt, hogy mi van ha oda jön. De nem jött.

Gondolom ő sem akart lebukni.

2021. okt. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Rákacsinotok ;)
2021. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!