Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleménye a melegeknek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménye a melegeknek a nőkről?

Figyelt kérdés
Egy kis közvélemény-kutatás!...

2021. okt. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Milyen szempontból?

Nekem nincs bajom alapjáraton velük. Sőt, még könnyebben is találom meg a közös hangot velük, mint a férfiakkal.

Habár amikor barátokat keresek, nekem többnyire az egyén személyisége számít, mint a neme. Szeretem, ha aranyosak, ha tudnak viccelődni, és ha vannak közö témáink. :)


22/f

2021. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Általában preferálom őket a (heteró) férfiakhoz képest, a legtöbb baráti és szakmai kapcsolatom is nőkkel van. Fontos kérdés számomra a nemek közötti egyenlőség is.


25/F

2021. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint bárki másnak. Nincs különbség, csak annyi, hogy a melegek nem akarnak d*gni velük. Én pl mindigis fiúk társaságában voltam, jól éreztem magamat velük. Barátaim is fiúk voltak mindig, de lányokkal is jól kijövök. Lányokkal max annyi könnyebb, hogy mivel fejlettebb a kommunikációs készségük általában(gyerekkori agyfejlődés miatt), ezért nyitottabbak és barátkozóbbak(empatikusabbak is általában). De azért van kivétel ebben lányok között is és fiúk között is. Fiúknál is inkább azokkal jöttem ki jobban, akik először nyitottak felém. Viszont, ha azt nézem, hogy kik a megbízhatóbbak barátként, akkor azok a fiúk. Fiúk sokkal kisebb arányban szúrják hátba egymást, mint a lányok. A fiúk nem analizálják szét egymás gönceit és testrészeit. Tehát fiúknál ez az irigykedés egymásra olyan ritka, mint a fehér holló. Legalábbis én még nem sok ilyennel találkoztam. Lányoknál meg nagyon gyakran. De ezt nekem még egy nő pszichológus is alátámasztotta, hogy a nők hajlamosabbak játszadozni másokkal, tesztelni másokat, áskálódni a másik háta mögött. Fiúk azért ilyen szempontból jóval egyszerűbbek. Egy férfi inkább nyugalomra vágyik, nem pedig hárpiára. :D Félre értés ne essék, ugyanúgy vannak kivételek mindkét nemben. Nők viszont lelkileg sokkal stabilabbak általában. Én mindig azt vettem észre, hogy jóval előbb hajlik egy nő új dolgokra és változásra, mint egy férfi. Szóval ez mondjuk náluk szerintem elég pozitív dolog. Tehát van azért mindkét nemben jobb tulajdonságok és rosszabbak is. Én legalábbis így látom.
2021. okt. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg ugyanaz. A melegek NEM nőgyűlölők, csak nem kívánják szexuálisan őket ennyi.
2021. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a nőket mint barátokat.

Ha be ütöd a keresőbe ezeket a Kulcs szavakat rengeteg választ fogsz kapni, havonta ismétlődik ez a kérdés.

Multok egy kérdező nagyon erősödött, hogy a melegek utálják a nőket ez nem igaz továbbra sem, passzív meleg ismerőseimnek szinte csak női barátaik vannak.

2021. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!