Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem hétköznapi meleg története...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hétköznapi meleg történetek ami spontán volt vagy első alkalom?

Figyelt kérdés
Olyan sztorikra vagyok kíváncsi ami nem hétköznapi hanem inkább egy spontán, váratlan helyzetből kialakuló. Vagy milyen volt az első alkalom ami full váratlanul érintett titeket is. Kórt is írjatok.

2021. okt. 30. 17:40
 1/10 steven95 ***** válasza:
16%
Szombaton hajnalba arra ébredtem, hogy kilyukadt a radiátortest. Hideg lett aznap éjszaka a szobámbam. Megfáztam. Torokgyulladásom lett.
2021. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Taliztunk egy sörre és megdugott..


Előtte taliztunk párszor de nagyon azt éreztette, hogy nem vagyok oké de haverként funkcionálhatok.

Ezért volt fura a "cicázása".

Talinál nem kézfogás volt hanem megölelet, a sört pucsitva vetteki a hűtőből,szorosan mellém ült,simogatott. Végül én csokoltammeg. Akkor kézen fogott és mentünk a hálószobába.

2021. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 13 évesen volt egy 30 éves pasival
2021. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy pasi akivel elkezdtem ismerkedni, ilyen nagyon amatőr zenész volt, párkapcsolatot kerestem, és mivel szűz voltam, ezért nem akartam elveszteni se az első se a második randin a szüzességemet.


Megbeszéltük, hogy elmegyünk randizni, viszont aznap próbáltak, ezért csak utána jöhetett szóba. Mivel ez volt az első randim életemben, nagyon izgultam, előbb értem oda, addig leültem, és néztem ahogyan próbálnak. Tényleg amatőr hely volt ilyen elhagyatott épület, mikor vége lett a próbának csak mi maradtunk, és egyszer csak elkezdett énekelni egy dalt, amit csak nekem írt :D


Hát elolvadt a szívem, és minden olyan gondolatom "hogy az első randin nem szexelek", elillant, és kb én könyörögtem neki, hogy dugjon meg.


És hát meg is dugott egy ottani matracon, nagyon spontán volt, és ami a legrosszabb, mivel ilyen elhagyatott épület volt, amit csak hajléktalanok használtak alvásra, életem első szexét és az egyik legintimebb pillanatát végig nézte egy hajléktalanan, maszturbálva.


Szóval egy szinte csöves helyen, egy valószínűleg olyan matracon amin hajléktalanok aludtak vesztettem el a szüzességem, úgy, hogy egy csöves nézte élőben verve a farkát.

2021. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4es válaszoló, ez nagyon jó 😂
2021. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Akkortájt Gayromeon ismerkedtem, és képpel meg minden, volt egy kép nélküli felhasználó, aki gyakran nézegetett, de nem törődtem vele, mert sok ilyen volt. Mivel akkortájt informatikai szakon tanultam középiskolában, anyukám 1000-rel terjesztette, hogy mekkora szaki vagyok, pedig nem igazán tudtam sok mindent, na mindegy, rám írt az egyik nem munkatársa, hanem egy bevásárló központban dolgoznak a soron, csak más boltban, szóval inkább ismerőse, hogy hallotta, hogy jó informatikus vagyok, és hogy nem-e nézném meg a laptopját.


Nem volt kedvem de úgy voltam vele, hogy nem akarom, hogy azért megharagudjon anyukám, ezért belementem. Felmentem hozzá, bezárta az ajtót, amit furcsálltam, és nekilökött és megcsókolt, és azt mondta, hogy látott gayromeon, és kegyetlenül megfog dugni, persze csak ha benne vagyok. Mondtam egyből, hogy nem, és kinyitottam az ajtót és kimentem :D


Hazafele viszont elkezdett érdekelni a dolog, szóval visszamentem, felcsöngettem, hogy meggondoltam magamat :D Bekopogtam, már pucéran várt, letérdeltetett egyből az előszobába, és tényleg kegyetlenül megdugott, az volt az addigi első olyan dugásom, hogy tényleg fájt ülni utána.


Ez 2016-ban volt, és most ahogy megnéztem a profilját így a sztori írás közben, hát nem tudom mégis miért szexeltem vele, egy kicsit sem az esetem, és azt sem értem miért az ismerősöm még :D :D

2021. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
4-es, nem csaj vagy egész véletlenül? Mert ha igen, akkor inkább húzzál innen! :-) ;-)
2021. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Ne pontozzatok már jobban le, csak a farokverő csöves, meg a szüzesség-őrizgetés miatt gyanús volt, hogy egy nő tévedt ide! De akkor lehet, hogy tévedtem.
2021. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
15%
Anális szüzesség is van meg ,meleg csövesek.
2021. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Rohadt kanos voltam, és úgy voltam vele, higy mindegy, nem eleg a szopás, és 10 perc alatt összejött egy tali eropolison, cska megnéztem, hogy a közelben lamik-e, ráírtam, hogy miben lenne benne, írta, hogy ha elmegyek, megdughstom, utána meg mozizhatunk is, ha szeretném nála. Megdugtam, meg szopott, gumi nélkül, mert ami nála volt, nagykn kicsi volt - vastag a farkam-, utána persze paráztam sokáig, hogy elkaptam-e valamit. Et volt az első eset, hogy faszival dugtam (érdekesség, hogysiket volt)

17 voltam, ő 40 körüli.

2022. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!